Çözüldü Mavi ekran hatası sonrası M.2 SSD görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

AsiLTurk23

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar öncelikle sistemim Ryzen7 2700X 16 GB RAM 250GB M.2 SSD Toshiba, 1TB HDD, RX580 8 GB 256Bit ekran kartı.

Haftada 2 kez mavi ekran hatası alıyorum hata sonrası yeniden başlatıyor ve Windows yüklü olan M.2 SSD'yi görmedi 1TB harddiske format attım Windows Update yaptıktan sonra kendiliğinden görmeye başladı ama sorun hala devam etmektedir bazen bilgisayarda saatlerce oyun oynadığımda hata almıyorum bazen ise bilgisayarda hiçbir şey açık değilken hata alıyorum.

mavi ekran hatası: durdurma kodu whea uncorrectable error

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Sitede yeniyim bir yanlışım olduysa lütfen kusura bakmayın.

minidump dosyaları

sfc/scannow yaptım pcyi yeniden başlatınca diskleri check ederken yine mavi ekran hatası verdi

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    604,8 KB · Görüntüleme: 353
Çözüm
İlk iki hata EasyAntiCheat kaynaklı gözüküyor. Kaldırınız.
Diğerleri SSD kaynaklı gözüküyor. SSD'yi garantiye göndermeniz gerekebilir.
Çok geç kaldım bu siteyi keşfetmekle belki de sorunla karşılaşmamıştım o yüzden her şey için çok teşekkür ederim yeni sorunlarla (inşallah olmaz.:) görüşmek üzere.
Bugün Vatan Bilgisayar'a gittim iade edip yeni SSD almak için ama ilginç bir manzara ile karşılaştım.
Fatura sahibinin yani benim bilgisayarı satın aldığım kişinin onayı gerekiyor dedi bu sadece Vatan Bilgisayar'a özel bir durummuş ben adamı tanımıyorum bilgisayar 3.el ilk alan kişiye ulaştım durumu anlattım eğer dürüst biriyse gönderecek parayı :) her şey şansa kaldı anlaşılan benim gibi 2.el bilgisayar alan arkadaşlara önerim kasayı satın aldığınıza dair mutlak noter huzurunda imza almanız yoksa işinizi şansa bırakmış olursunuz:) sevgiler.
Çok geç kaldım bu siteyi keşfetmekle belki de sorunla karşılaşmamıştım o yüzden her şey için çok teşekkür ederim yeni sorunlarla (inşallah olmaz.:) görüşmek üzere.

Bugün Vatan Bilgisayar'a gittim iade edip yeni SSD almak için ama ilginç bir manzara ile karşılaştım.
Fatura sahibinin yani benim bilgisayarı satın aldığım kişinin onayı gerekiyor dedi bu sadece Vatan Bilgisayar'a özel bir durummuş ben adamı tanımıyorum bilgisayar 3.el ilk alan kişiye ulaştım durumu anlattım eğer dürüst biriyse gönderecek parayı :) her şey şansa kaldı anlaşılan benim gibi 2.el bilgisayar alan arkadaşlara önerim kasayı satın aldığınıza dair mutlak noter huzurunda imza almanız yoksa işinizi şansa bırakmış olursunuz:) sevgiler.
SSD'yi sonunda aldım:) biraz pahalıya patladı bana ama olsun.

Samsung m2 ssd 980 pro 500gb performans testi

sonuç nasıl sizce

Son düzenleme:
1yıl sonra ilk defa başıma geldi:) Windows'u güncelledim şimdi ekran kartı güncellemesi de geldi onu da yaptım bakalım tekrar olursa paylaşırım teşekkür ederim yardımlarınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı