Mavi ekran sonrası sistem açılmama sorunu

GrkmKprl

Kilopat
Daha fazla  
Konudanda anlasilacagi gibi sizlere bi sorum olacak. Simdi dun normal bi sekilde oyunumu oynarken birden bilgisayar mavi ekran verdi ve ekranda no signal yazisi geldi suphelendigim sey ekran karti oldu fakat olay derinlemesine bi boyut kazandi. Şöyle ki bir iki kere res attim goruntu hala yok ve BIOS'tan gelen seste artik gelmiyordu.(PC ilk acildiginda genelde her PC'de olan dit sesi ve windows yukleme ekranina gecis olayi)uzun ugras sonunda ekrana goruntu geldi Msi yerinde donup kalmisti. (BIOS menuye girmek icin del basin olan ekran) Orayi gecemiyordu bi turlu yani olay ekran kartindan bagimsiz bi olaya donustu. Bircok res denemelerinden sonra bi ara PC acildi sonra gene gitti ve bir daha hic ekrana goruntu gelmedi ve dit sesi cikmadi ana kartin yandigindan suphelendim. Bunu kontrol edebilecegim bir yontem var mi ya da anakarti degistirmeden yapilcak bir islevim var midir? Bunu sormak istiyorum. Tesekkurler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı