Mavi mi Kırmızı Switch mi?

algorithm

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
16GB Ram
Intel i5-11300H
NVIDIA GeForce GTX 1650
Arkadaşlar sürekli FPS oyunları oynuyorum.Fps oyunları için kırmızı switch öneriyorlar ama mavi switchteki sesi çok seviyorum.Sizce mavi switch ve kırmızı switch arasında fps oyunları için baya fark varmı.Birde kırmızı switchler normal mekanik olmayan klavyedeki gibi sessiz mi bilgilendirir misiniz?

Tamamen kişisel tercih meselesi. Saçmalıktan başka birşey değil fps için şu switch, mario için bu switch olayları. Dünyanın en iyi cs oyuncularından s1mple blue switchli logitech g pro x kullanıyor. Google'da 'CS:GO pro players gear' şeklinde arama yaparakta birçok profesyonel fps oyuncusunun ekipmanlarını görebilirsiniz. Oynadığınız oyun ile switch performansının bir ilgisi yok. Hangisi hoşunuza gidiyorsa alabilirsiniz gönül rahatlığı ile.

Ben genellikle kod yazarım, arada birde cs go veya pubg oynarım . Red switch bir klavye tercih ettim . Laptop klavyesinden , direkt blue'ya geçmenin ses açısından fazla geleceğini düşünmüştüm. Şuan ki klavyemin sesinden memnunum. Ama yinede sessiz filan değil yani .🙂

Ben genellikle kod yazarım, arada birde cs go veya pubg oynarım . Red switch bir klavye tercih ettim . Laptop klavyesinden , direkt blue'ya geçmenin ses açısından fazla geleceğini düşünmüştüm. Şuan ki klavyemin sesinden memnunum. Ama yinede sessiz filan değil yani .🙂
Kullandığınız kırmızı switchli klavyenin sesi normal mekanik olmayan klavyelerden farklı dimi?

Kullandığınız kırmızı switchli klavyenin sesi normal mekanik olmayan klavyelerden farklı dimi?
Evet farklı. Sesini şu videodan izleyebilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tabi ki . Daha fazla sesi olduğunu söylebilirim. Ama blue switch bir klavyeye göre daha az. Almadan önce blue switch klavyeyi de denemiştim. Şunuda ekleyeyim, mekanik klavyenin basış hissiyatı da daha farklı . Ses olarakta daha farklı.

Evet farklı. Sesini şu videodan izleyebilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çok teşekkürler gayet hoşmuş bende hiç yok sanmıştım.
Tabi ki . Daha fazla sesi olduğunu söylebilirim. Ama blue switch bir klavyeye göre daha az. Almadan önce blue switch klavyeyi de denemiştim. Şunuda ekleyeyim, mekanik klavyenin basış hissiyatı da daha farklı . Ses olarakta daha farklı.
Teşekkür ederim bilgilendirme için.

Yeni konular

Geri
Yukarı