Mavi Switch vs Kırmızı Switch

zahidbolat

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Erbaa
Arkadaşlar yeni bir klavye alacağım ama hangi switch olsun bilmiyorum. Technopat'ta yazı yazmayı ve insanlara yardım etmeyi, aynı zaman oyun oynamayı da seven biriyim. Yani hem yazı hem de oyun için hangisi daha uygun olur. Oynadığım oyunlar;
  • Apex Legends
  • PUBG
  • CS:GO
  • Battlefield 5
  • Zula
Sizce hangi switch tercih etmeliyim? Bu arada klavyenin sesine bayılan birisiyim. Önerilerinizi bekliyorum. Klavyenin sesi derken mavi switchin sesi çok hoşuma gidiyor.

Son düzenleme:
Kulaklık takacağınız için sesinden siz etkilenmezsiniz ama evde yaşayan diğer insanlar rahatsız olur mu, orası önemli. Gecenin bir vakti millet uyurken siz oyuna girerseniz blue switch klavye ile rahatsız olabilirler. Seçim yaparken bunları da unutmamak gerek.

Kulaklık takacağınız için sesinden siz etkilenmezsiniz ama evde yaşayan diğer insanlar rahatsız olur mu, orası önemli. Gecenin bir vakti millet uyurken siz oyuna girerseniz blue switch klavye ile rahatsız olabilirler. Seçim yaparken bunları da unutmamak gerek.
Evde herkes çalıştığı için kimse olmuyor. Gece geliyorlar.

Kesinlikle kırmızı switch net yani. Mavi switch kafa ütüler geceleyin evde başkaları varsa delirtir. Bir süre sonra seni delirtir. Saniyede 150 kere cık cık cık cık sesi yani hayali bile kanser edici.

Genelde mavi switch MOBA, kırmızı switch FPS oyunları için tercih ediliyor. Kırmızı switch tavsiye ederim. Bütçen az ise Trust GXT 890 Cada'yı öneririm ama bana kalırsa CM Masterkeys Lite almak daha mantıklı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı