Kırmızı vs Mavi Switch

Finner

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Dostlar selamlar. Kırmızı ile mavi switch'in farkları nelerdir? Hangisi daha çok avantajlıdır? Ben daha çok LoL - CsGo - Brawlhalla - Fortnite gibi hızlı olabilecek oyunlar oynuyorum.

Bu konuya bakabilirsiniz.

Dostlar selamlar. Kırmızı ile mavi switch'in farkları nelerdir? Hangisi daha çok avantajlıdır? Ben daha çok LoL - CsGo - Brawlhalla - Fortnite gibi hızlı olabilecek oyunlar oynuyorum.
Hocam belli bir avantaj durumu yok tamamen kişisel tercih. Kırmızı switchde basım hissi yoktur. Daha yumuşaktır ve bastığınızı anlamazsınız. Gayet sessizdir. Blue switchde ise basma hissi vardır. Tuş aktifleştiğinde bir click sesi gelir. Biraz daha ağırdır.

Kırmızı Switch hem sessiz hem de senin oynadığın oyunlar için uygundur. Mavi switch, beyaz yerle çarpışıp fazla ses çıkarır. Aileni uykusundan uyandırabilirsin.

mxRed.gif
blue.gif

Yeni bilgisayar satın aldığımdan ötürü bu aralar arena giremedim. Ancak geçen sezon yanlış hatırlamıyorsam 300+ civarı idi. Çok arena girmiyorum ben. Eğlenmeye bakıyorum genelde :D Sizin?
Yeni çar açtım ben o yüzden şuan arena girmedim fazla. Epic hesabım aniden kayboldu giriş yapamamaya başladım. Hatta konu bile açtım ama çözümü bulamadım maalesef. Eskiden 3-4k arası idi. Orta seviye bir oyuncuyum geliştiriyorum kendimi. Nickini ver oynayalım. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı