Max. 100TL kulakiçi kulaklık önerisi

50050

Kilopat
Makaleler
9
Merhabalar, yaklaşık 1 ay önce Jabra Sport Pace kablosuz kulaklık almıştım. Maalesef silikon takılan uç kısım koptu. Garanti için firmayı aradım hiçbir şey yapamayız, 100TL + onarım ücreti ödersiniz falan dediler. Üzüldüm açıkçası, 250TL'ye aldığım kulaklık 1 ay bile gitmedi.

Ben de yeni bir kulaklık arayışı içine girdim. Bu sefer bütçem maksimum 100 lira, benim aklımda sadece JBL T110 var.

Merhabalar, yaklaşık 1 ay önce Jabra Sport Pace kablosuz kulaklık almıştım. Maalesef silikon takılan uç kısım koptu. Garanti için firmayı aradım hiçbir şey yapamayız, 100TL + onarım ücreti ödersiniz falan dediler. Üzüldüm açıkçası, 250TL'ye aldığım kulaklık 1 ay bile gitmedi.

Ben de yeni bir kulaklık arayışı içine girdim. Bu sefer bütçem maksimum 100 lira, benim aklımda sadece JBL T110 var.

KZ ED9 Kulakiçi Kulaklık

JBL C100SI Modeli en son hepsiburada'nın sitesinde indirimdeydi. Hepsi burada tarafından satılıyordu. ama sanırım bitti. normal fiyatı 69 tl olması lazım ve gerçekten hakkını veriyor diyebilirim. Şu an bu kulaklığı kullanıyorum tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı