Oyun Max Payne 1 veya Max Payne 2 16.49TL

Konusunu ben açacaktım ama siz açmışsınız. Ben de yılbaşından önce aldım güvenilir bir site. Sadece sepete eklemeden önce kullanacağınız hesabı yazmanız gerekiyor. Halen aynı fiyatta . Çok iyi fiyat, alacaklar kaçırmasın.

IMG_20230204_153142.jpg

İkisini de satın aldım. İlk oyun çok sıkıntılı FPS sabitlemeden oynayınca cutscene'lerde oyun donuyor. Sabitleyince de kafasına göre PC'yi donduruyordu. Ona rağmen keyifle oynadım 1 günde bitirdim. Günümüz oyunlarına taş çıkartırlar oynanış olarak. Serinin üçüncü oyunu 43 lira civarına düşmüştü satın aldım ama pek beğenmedim bıraktım ben. GTA V oynuyor gibi hissettim. İlk 2 oyunun yanından geçemiyor siper alma muhabbeti falan baydı beni. Max Payne 1-2 seni özgür bırakıyor Half Life gibi gideceğin yolu sen buluyorsun mesela. Son oyunda oyun seni özgür bırakmıyor. Çizgisel oyun olduğunu biliyoruz da bu kadar kısıtlamak çok saçma olmuş. Adam vuruyorsun ara sahne koyuyorlar bu şekilde ilerliyor oyun. Klasik bir shooter oyunu olmuş Max Payne'den ziyade. Tekrar oynamaya değer mi sizce son oyunu. Hikayeye çok bir şey katıyor mu?

İkisini de satın aldım. İlk oyun çok sıkıntılı FPS sabitlemeden oynayınca cutscene'lerde oyun donuyor. Sabitleyince de kafasına göre PC'yi donduruyordu. Ona rağmen keyifle oynadım 1 günde bitirdim. Günümüz oyunlarına taş çıkartırlar oynanış olarak. Serinin üçüncü oyunu 43 lira civarına düşmüştü satın aldım ama pek beğenmedim bıraktım ben. GTA V oynuyor gibi hissettim. İlk 2 oyunun yanından geçemiyor siper alma muhabbeti falan baydı beni. Max Payne 1-2 seni özgür bırakıyor Half Life gibi gideceğin yolu sen buluyorsun mesela. Son oyunda oyun seni özgür bırakmıyor. Çizgisel oyun olduğunu biliyoruz da bu kadar kısıtlamak çok saçma olmuş. Adam vuruyorsun ara sahne koyuyorlar bu şekilde ilerliyor oyun. Klasik bir shooter oyunu olmuş Max Payne'den ziyade. Tekrar oynamaya değer mi sizce son oyunu. Hikayeye çok bir şey katıyor mu?
Hiç birşey kaymıyor, 2 3 defa bitirmiştim zamanında. Max payne serisi ile alakası yok. Sadece son sahnesini izlemeniz yeterli oradada bir nevi oyun serisinin drvamının gelmeyeceğini gösteriyorlar.

İlk iki oyun da 16.43 ₺’den satılırken iki oyununda olduğu paket niye 300 ₺ bir anlam veremedim.

Alınır mı? Koleksiyon için?
Alınır.
İlk iki oyun da 16.43 ₺’den satılırken iki oyununda olduğu paket niye 300 ₺ bir anlam veremedim.
Bu tarz keylerin fiyatlandırması yapılırken nadir olup olmama durumuna göre yapılıyor. Max Payne keyi daha bol sanırım, başka bir sitede de Paketin fiyatı böyle pahalıydı demek ki az bulunuyor paketi.

Max Payne fix modu kurarsanız düzeliyor. Max Payne 3 seri ile bağlantılı değil diye biliyorum. Oynamaya pek gerek yok ama yine de güzle oyun. Max Payne 1 kadar olmada da.

Keşke kartımda yeterli para olsaydı da alsaydım. Maaş gününden sonra hâlâ indirimde kalır umarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı