Oyun Max Payne 2 6,30 TL!

Wayx

Centipat
Yer
İstanbul
Steam'den kalkmıştı. Yeniden eklenmiş. Fazla bir indirim değil zaten görünce paylaşmak istedim. Yineden kalkabilir diye attım kütüphaneye. Alamayanlar için güzel fırsat.🙂

Son düzenleme:
Steam'den kalkmıştı. Yeniden eklenmiş. Fazla bir indirim değil zaten görünce paylaşmak istedim. Yineden kalkabilir. Alamayanlar için güzel fırsat.

Max Payne 1 de gelse keşke.

Steam'den kalkmıştı. Yeniden eklenmiş. Fazla bir indirim değil zaten görünce paylaşmak istedim. Yineden kalkabilir diye attım kütühanye. Alamayanlar için güzel fırsat.🙂

Hiç alamadım. Ben çok ümitlendim şimdi. 2. oyun geldiyse ilk oyunda gelir mi acaba?

Max Payne 3 oynadım yakın zamanda çok beğendim. Sadece sinematikler biraz fazla geldi. Eski gelir mi sizce şans vermeli miyim?

Steam'den kalkmıştı. Yeniden eklenmiş. Fazla bir indirim değil zaten görünce paylaşmak istedim. Yineden kalkabilir diye attım kütüphaneye. Alamayanlar için güzel fırsat.🙂

Teşekkürler, sayende kütüphaneye ekledim. 👍

Max Payne 3 oynadım yakın zamanda çok beğendim. Sadece sinematikler biraz fazla geldi. Eski gelir mi sizce şans vermeli miyim?

Daha önce oynamadıysan ve grafik takıntın yoksa bence bir şans vermelisin babamla oturup 1 gece de bitirdiğimiz oyundur :D

Geri
Yukarı