Max Payne 4 Çıkar Mı?

Çıkmaz.
Rockstar, çoklu oyuncudan para kazanmayı tatlı buldu.
Red Dead Redemption 2 çıktığına şükredin, GTA Online ile devam etselerdi kaybedecekleri bir şey olmazdı, kendileri açısından.
Hala çok satıyor, muazzam bir kitleye sahip.

Crysis serisi gibi Max Payne serisi de üzücü bir şekil de son buldu. Devam etmelerini isterdim. Half-Life 3 için ise Valve kesinlikle çıkaracak. Grafik konusunda diğer serilerin ve günümüz oyunları ile rekabet edeceğini düşünüyorum. Zengin bir hikayesi olacaktır. Şuan ekonomileri iyi olduğu için çıkartmak istemezler.

Rockstar haksızlık yapıyor gerçekten. Ben Max Payne serisini defalarca oynamış bir insanım. Her oynadığımda da keyif alırım. Hiç bıkmam. Şimdi Rockstar parayı buldu diye oyun çıkartmayacaksa pes doğrusu.

Yakın bir tarihte olmasa bile ileride mutlaka dördüncü oyunun geleceğini düşünüyorum, Max Payne ismi hala önemli bir marka ve Rockstar illaki bu markayı yeniden canlandıracaktır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı