Max Verstappen 9 kez üst üste kazanıyor

Vettel'i geçmesi büyük başarı...

Adamın hayatı yarış çok küçük yaşlarından beri yarışıyor şu anki Grid'deki çoğu pilotu karting serilerinde yıllar boyu ezdi geçti yarış olmadığında Simulator'de binlerce tur atıyor 2016 Brezilya'da rosberge yaptığı atakla kendini gösterdi.
Umarım kendini geliştirmeye devam eder. İnanılmaz bir adam.

Bir tifosi olarak yarışlardan sıkıldım leclerc çekilene kadar izledim sonra verstappen yine kazanacak deyip kapattım tahmin ettiğim gibi olmuş. Hamilton dominasyonunda arada bir farklı kazanan oluyordu şimdi yarışlar çok sıkıcı 2 tur geriden gelse yine kazanır adam. Şimdi ne kadar sevmesem de 2021 de desteklemek zorunda kalmıştık.

İyi hoş da ben F1'den sıkıldım ya. Galiba kalan sezonu izlemeyeceğim.
Hep aynı şeyler dönüyor.
Yani iyi bir rekor, Verso en iyi sürücü ama sıktı. Bu onun elinde olan bir şey değil tabi, ne yapsın kazanmasın mı? Ama sıktığı gerçeğini de değiştirmiyor.

İyi hoş da ben F1'den sıkıldım ya. Galiba kalan sezonu izlemeyeceğim.
Hep aynı şeyler dönüyor.
Yani iyi bir rekor, verso en iyi sürücü ama sıktı. Bu onun elinde olan bir şey değil tabii, ne yapsın kazanmasın mı? Ama sıktığı gerçeğini de değiştirmiyor.

F1 de her zaman domine olmuştur bunlar çok normal şeyler ne zaman izlemeye başladınız bilmiyorum ama yıllardan beri var 2021-2023 yüksek ihtimal 2026 ya kadar garanti Red Bull dominasyonu 2014-2016 Mercedes her ne kadar arada başka takım kazandı deseniz bile Mercedes açık ara fark atıyordu yarışlarda ve şampiyonluğu erkenden ilan ediyorlardı 2010-2013 Red Bull galiba üst üste tek farklı şampiyon olunan 2007 ile 2009 arası 2006 2005 alonso 2000-2004 micheal schumacher ve hepside hızlı arabalarla şampiyon oldu tabii 2000-2010 arasındaki bazı şampiyonluklar kafa kafaya gitti orası ayrı ama yine aynı kişiler kazandı.

Bir tifosi olarak yarışlardan sıkıldım leclerc çekilene kadar izledim sonra verstappen yine kazanacak deyip kapattım tahmin ettiğim gibi olmuş. Hamilton dominasyonunda arada bir farklı kazanan oluyordu şimdi yarışlar çok sıkıcı 2 tur geriden gelse yine kazanır adam. Şimdi ne kadar sevmesem de 2021 de desteklemek zorunda kalmıştık.

Hocam gerçekleri konuşmak gerekirse Ferrari şu an bayağı alt takım getirdikleri güncellemelerle -11 saniye geriye düştüler ek olarak mekanikerleri ve takım patronu rezalet yönetiyor takım fabrikalarının marinelloda olması büyük dezavantaj sağlıyor takıma şu anda herhangi 100 saat üstü F1 Manager oynayan adamı koy daha iyi yönetir her yarış doğru düzgün karar veremeyen sürekli yanlış infolar verip stratejiyi mahveden bir adamı hala takımdan göndermemeleri ayrı bir komik (xavi) leclerc 2020'den sonraki temposu rezalet 2022 de iyi idi Red Bull arabayı sağlamlaştırasıya kadar çaylakların bile yapamayacağı hatalar yapıyor ama maxa kafa tutacak bir pilot değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı