MB Warband ve Left 4 Dead 2 Alınır Mı?

Bannerlord kaldırırsa darısı ona :D Yardımlarınız için teşekkürler.
Düzenleme: Galiba kaldırmaz. Oyunun sistem gereksinimleri;
Kod:
-İşlemci: Intel i3-2100 / AMD FX-6300

-Bellek: 4 GB RAM

-Ekran Kartı: Intel HD 4600 / Nvidia GT730 / AMD R7 240

-Depolama: 40 GB kullanılabilir alan
Benim sistemim;
Kod:
İşlemci: Intel Core i5 2450M
Bellek: Elpida 4 GB DDR3 1333MHz RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 610M 2GB
Bence kaldırır, ekran kartın biraz düşük kalmış ama işlemciden kazanırsın.

Bildiğiniz üzere Steam çoğu oyunda indirime gitti. Ben de bu indirimlerden yararlanmak istiyorum. Aklımda birkaç tane oyun var; MB Warband, Left 4 Dead 2, GTA 4. Bu oyunlara para vermek mantıklı mı ? Oynayacak pek arkadaşım olmadığını da belirteyim. 10 lira altı FPS, COOP oyun tavsiyelerinizi alabilirim.
Sistemim; i5 2450M, 4GB RAM, GT 610M 2GB, 1 TB HDD.

Bence kesinlikle Half-life Complete Pack, Portal Bundle, Left4dead2 almalısın.
Half life ne oyun çıkalı 20 yıl oldu diyeceksin biliyorum ama oyunu 1 hafta önce yükleyip oynadım ve oyun o kadar kaliteli ki insana sanki yeni bir oyun oynuyormuşsun hissiyatı veriyor ve oyunun bildiğiniz gibi hikayesi var ve bu hikaye de çok kaliteli özellikle Half Life'ın 2. oyunun hikayesi muazzam. Oyunun hem topluluk puanı hem metacritic puanı *96* şansa bak ki ikinci oyun da öyle. Gelelim Left4dead2 ye oyun hikaye modundan pek bişey bekleme ama yine de gayet kaliteli bunu belirtmeliyim yalnız girerken bir beklentinin olmaması lazım. Oyunun puanı topluluk için 96 metacritic için 89. Oyunun öne çıktığı nokta çevrimi ı oyuncularla çok eğlenebiliyor olman ve zaten oyunu ben de bunun için aldım. He sen diyorsun ki benim arkadaşım yok ama Steam topluluğundan veya oyun içi tanıştığın düzgün insanlarla çok egleneceginden emin olabilirsin. Sıra Portal oyunlarında ilk oyun tek başına çok egleneceginden beyin yakan bir bulmaca oyunu. İkinci oyundaki fark ise oyunu co-op oynayabiliyor olmak. Oyunların puanları ise şunlar Portal toplulukta 97 Metadata 90 ikinci oyun 98 topluluk ve 95 meta. Oyunların fiyatları zaten çok cüzi miktarda ve bu fiyata artık düşünmemek lazım bile F2P oyun gibi beklemeden düşünmeden indirmek gerek.

Çok uzun oldu farkındayım düşüncelerimi paylaşmak istedim buraya kadar okuyup sabrettiysen teşekkür ederim.
Benim konuma da yorumunuzu yazarsanız sevinirim.
Steam Oyun Tavsiyeleri

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı