Mcpremium.net hesabın bilgilerini vermiyor

umutsuzvakaben

Decapat
Daha fazla  
Ben Mcpremium.net hesabından elmas paket satın aldım. Almadan önce her şey iyiydi adamlar Online destekten falan soru sorunca cevaplıyorlardı. Dedim güvenli bir siteye benziyor satın aldım 69 liraya ama bir türlü hesap bilgileri gelmedi. Telefonlarını aradım arama sonlandırıldı oluyor sürekli. Ne yapacağımı bilmiyorum! Ne bileyim böyle olacağını kendime zamanında 20 TL'ye bir hesap aldım hala kullanıyorum, kardeşime de alayım dedim böyle oldu.

WhatsApp Image 2021-01-02 at 15.12.45.jpeg

Ben Mcpremium.net hesabından elmas paket satın aldım. Almadan önce her şey iyiydi adamlar Online destekten falan soru sorunca cevaplıyorlardı. Dedim güvenli bir siteye benziyor satın aldım 69 liraya ama bir türlü hesap bilgileri gelmedi. Telefonlarını aradım arama sonlandırıldı oluyor sürekli. Ne yapacağımı bilmiyorum! Ne bileyim böyle olacağını kendime zamanında 20 TL'ye bir hesap aldım hala kullanıyorum, kardeşime de alayım dedim böyle oldu.

Eki Görüntüle 813106

Bu tür siteleri önermem alacaksanız demir hesap alın kapatlana kadar oynayın.

Kardeşim geçmiş olsun aynı yerden bende geçen hafta aldım. Bende dolandırıldım. Allah'tan ben demir hesap aldım. Çok geçmiş olsun.

Kardeşim keşke senin forumunu daha önce okusaydım çok kötü hissediyorum bu sitenin kapatılması gerek
Bekleyin 20 - 25 dakika belki gelir geleceğinide düşünmüyorum. 69TL vermişsiniz üstüne 50 - 60 daha koyup sitesinden alsaydınız.
ama sitesinde 24 euro=216 lira

Kardeşim keşke senin forumunu daha önce okusaydım çok kötü hissediyorum bu sitenin kapatılması gerek.
Şimdi sizde güncel olarak şikayetinizi buraya yazınca ben başka bir yerden canlı destekle savcılığa suç duyurusunda bulunacağımı söyleyeceğim. Bakalım bir şey değişecek mi? Tekrardan geçmiş olsun, bu bize iyi ders oldu.

Şimdi sizde güncel olarak şikayetinizi buraya yazınca ben başka bir yerden canlı destekle savcılığa suç duyurusunda bulunacağımı söyleyeceğim. Bakalım bir şey değişecek mi? Tekrardan geçmiş olsun, bu bize iyi ders oldu.

Bugün bana siteden ulaştılar ve iade yapacaklarını söylediler. İnşallah yaparlar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı