MEB erişim kısıtlaması

xBayEmirhan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yarın bir ders için slayt projem var. Daha etkili olması için Prezi diye bir siteden yaptım. Fakat yarın erişim engeline takılmasından korkuyorum. Akıllı tahtanın açıp açmayacağına nereden bakabilirim?

Eğer açılmazsa CroxyProxy aracılığıyla Prezi'ye girebilirsin. Ekstradan tahtaya bir kurulum yapman da gerekmiyor, direkt tarayıcıdan bir site gibi açılıp kullanılıyor.

Arkadaşlar yarın bir ders için slayt projem var. Daha etkili olması için Prezi diye bir siteden yaptım. Fakat yarın erişim engeline takılmasından korkuyorum. Akıllı tahtanın açıp açmayacağına nereden bakabilirim?
Benim yaptığım site takılmamıştı, muhtemelen sizinkide takılmaz.

Ben de preziden efektli mefektli güzel olsun diye sunum yapmıştım, açmıyordu diye hatırlıyorum( açıyorda olabilir) sonra gittim flash belleğe uygulamayı indirip dosyayı tahtaya atıp açmıştım.

Muhtemelen akıllı tahtada WI-FI yoktur.
yoksa type c kabloyla bağlasın telefondan usb kablo ile internet erişimi seçeneğini açıp internetini aktarabilir

Fatih Prezi açıyor eğer değişmemişse. Rahat olabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı