KYK İnterneti Erişim Kısıtlaması Kaldırma

mudi61

Decapat
KYK yurdunda kalıyorum. Tarayıcı üzerinden oynamış olduğum online bir oyun vardı. Fakat KYK Wifi'sinden son 1 aydır bağlanamıyorum oyuna. Oyun ana sayfası açılıyor ve sonrasında oyun serverına bağlanmıyor. Daha önceden Steam'dan CS GO oynayabiliyordum. Şu an kontrol ettim Steam'ı dahi açmıyor. Bu engellemeleri nasıl kaldırabilirim? Yardımcı olur musunuz?
KYK internetindeki erişim kısıtlamasını nasıl kaldırabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazılım işe yaradımı.
1663878240576.png

Konu bu şekilde uyandı şuan :D

2019 Yılında KYK kotalarında bir kısıtlama bulunmamaktaydı. Şuan sistem kotalı ama kısıtlamaların çoğu kaldırılmış halde. Büyük ihtimalle 2022 yılında yurtlardaki bu erişim kısıtlamaları daha sağlam ve aşılması daha zor engellerdir. (2021-22 yılında KYK'da kalıyordum. Bu sene çıktım.) Geçtiğimiz eğitim senesinde erişim kısıtlamasından pek şikayetçi olduğumu hatırlamıyorum. Sorunumuz başta 16 sonraları 32 GB olan kotaydı.

suan çalışan tek vpn proton o da aşırı yavaş ve pingli. bu işlerden anlayan birisi çıkıp kykvpn denen yazılımdan bişeyler çıkartamazsa veya yöntem bulamazsa anlaşılan iş başa düşecek..

Steam, Discord, Riot vs. gençlerin takılabileceği ne varsa içinden geçmişler. Durup durup neden insanların yaşamlarına çomak sokuyorlar anlamıyorum. Şu yurtlarda 4. yılım, şafak sayıyorum mezun olup yüksek lisans programlarıyla ülkeyi terk etmek için.

Bütün oyun sistemleri engellenmiş GTA Online Riot Steam vs hiçbir şekilde Online girilmiyor. Üstüne üstelik indirme yaparken 5MB aldığım download hızı ile YouTube girdiğimde 360p video izleyemiyorum donuyor kafayı yiyeceğim sorun oyun oynamak değil sorun 18 yaşını geçmiş bireylerin hayatına müdahale etmek, ister Online oyun oynarım, ister ders çalışırım sana ne ama bizimkiler güvenli internet kapsamında engellemiş veya yavaşlatmış bütün siteleri öylece kaldık şu an yurtta. Mobil paketler desen Turkcell 4 GB internetleri paketi 75 TL magnet vermiyorlar superbox pahalı elimiz kolumuz bağlı yurtta olduğumuz zamanlar mal gibi oturuyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütün oyun sistemleri engellenmiş GTA Online Riot Steam vs hiçbir şekilde Online girilmiyor. Üstüne üstelik indirme yaparken 5MB aldığım download hızı ile YouTube girdiğimde 360p video izleyemiyorum donuyor kafayı yiyeceğim sorun oyun oynamak değil sorun 18 yaşını geçmiş bireylerin hayatına müdahale etmek, ister Online oyun oynarım, ister ders çalışırım sana ne ama bizimkiler güvenli internet kapsamında engellemiş veya yavaşlatmış bütün siteleri öylece kaldık şu an yurtta. Mobil paketler desen Turkcell 4 GB internetleri paketi 75 TL magnet vermiyorlar superbox pahalı elimiz kolumuz bağlı yurtta olduğumuz zamanlar mal gibi oturuyoruz.
Bu sene kyk internetiyle eğlenmek amacıyla hiçbir şey yapılamıyor maalesef ve bunu yapmak için gerçekten her bir şeyi engellemeyi başarmışlar. Ama o kadar kötü hale gelmiş ki üniversitenin uzaktan eğitim sitesine dahi giremiyorum. İnternetin sadece adı var.

Geri
Yukarı