MEB General Mobile E-TAB 4 Yanlış Recovery

xLindeth

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Tabletime bu linkteki rom'u sorunsuz yüklemiştim.

Rom: [ROM] FatihDroid ROM for General Mobile e-ta… | Android Development and Hacking | XDA Forums

1 Hafta sonra merak edip farklı şeyler deniyim derken Rom Toolbox yükleyip yanlış TWRP Recovery yükledim.
Daha sonra tablet restart attı ve GENERAL MOBİLE yazısında kaldı. Kaç kere denesem de orda kalıyor saatlerce. Power+ Ses Açma tuşuna basınca da orda kalıyor. Yani ne yapsam sonuç aynı. Bunun bir çözümü var mı benim evde kendimin yapabileceği?

Şimdiden vereceğiniz cevaplar için TEŞEKKÜRLER.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeş senin tablet brick olmuş. Çözüm genelde şöyle: Tableti download moda al doğru yazılım ile general mobile artık hangiprogramı kullanıyorsa stock rom yüklemek için onunla yükle ilk açılış uzun sürer sonra düzelir diye umuyorum (sıkıntı çıkmaz ama çıkarsa mesuliyet kabul etmem)

Kardeşim download moda falan da girilmiyor dediğim gibi yanlış recovery yükledim bu yuzden recovery de girmiyor boot da bozuldu servise göndermeden yapamaz mıyım?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı