MEB, Suriyeli gençler için bu ay 5 günlük Gençlik Festivali düzenleyecek

TheZeus

Decapat
Daha fazla  
Milli Eğitim Bakanlığı, Suriyeli gençler için bu ay 5 günlük Gençlik Festivali düzenleyecek. Festival Antalya'da 5 yıldızlı bir otelde yapılacak. Şartname de otelin 5 yıldızlı, alkolsüz, denize sıfır, ücretsiz plajı olan, açık kapalı havuzu, spor ve fitness salonu olması istendi. Ayrıca oteldeki tüm yiyeceklerin “Helal” olması da şartnameye girdi. Maliyeti 4.5 Milyon Türk Lirasının üstünde.

İlgili Haber

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayaklanmaktan bahsetsem, seçimle gelen seçimle gider derler. Kimisi çoluğum çocuğum var der. Vb saçma sapan bahaneler ile geçiştirirler. Ben lise mezunuyum, sırf bu iktidar döneminde okumamak için üni okumadım. Bu böyle gitmez. Sürekli yeni ve negatif haberlerle güne küfürle başlıyorum. Bu gençlik bunun bedelini ağır ödetecek ama umarım geç kalmayız bir şeyler için. Sessiz istila aklımdan çıkmıyor!

Hani araba alınca bir tane de devlete alıyoruz, sonra dünyanın en pahalı Apple'larına dünya kadar vergi ödeyip devletin karını Apple'in karından üstte tutuyoruz, TRT ile uzaktan yakından alakası olmayan şeylere TRT vergisi veriyoruz ya, hah işte bütün o vergiler vs. işte bu Suriyeli mağdur kardeşlerimizin (!) savaşı unutup ülkemizin güzelliklerini görmeleri için kullanılacak.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı