Ekrem İmamoğlu ile Gençlik Festivali

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aralarında Tuna Akşen ve Mete Özbey'in de bulunduğu Gençlik Festivali, 19 Mayıs 2021 tarihinde gerçekleştirildi.
Yayıncılar Ekrem İmamoğlu'na zor sordu ve İmamoğlu da tek tek cevapladı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Genç, dinamik, samimi, sempatik ve çalışkan birisi bence. Kendisinin yaptığı çalışmalar ve gençlerle buluşma çabası da beni mutlu etti. Başarılar diliyorum kendisine.
Sadece Twitch'e girmekle olmaz Başkanım aynı zamanda gençlerin isteklerini de gerçekleştirmek zorundasın. Hiç olmadı en azından İnternet altyapısını geliştirmeye yönelik işlere başlasan çok iyi olacak.
Kendilerinin bu yönde çalışmaları varmış. Hatta Taylan Yıldız'ın kanalına bakarsan metroda internet ağının yeniden hayata geçmesi için çalışmalarda bulundular. Ayrıca söylediği kadarıyla İstanbul'da birbiriyle ilişkili olan çok fazla mekanizma varmış. Mesela İçişleri Bakanlığı, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı gibi...

Burada da yine "benim anlaşabildiğim gençler" durumu mevcut. Sonuçta Recep Tayyip Erdoğan'ın da ATV özelinde, "anlaşabildiği" gençlerle bir araya geldiği etkinlikler oluyor. Uygulama güzel ama ülkedeki kutuplaşmanın da etkisiyle bir miktar sönük kaldığını düşünüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı