MediaMarkt yanlış ürün gönderdi

Finifugal

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 2.01.2023 tarihinde MediaMarkt'ın sitesinden kulaklık siparişi verdim. Bugün saat 17.30 sularında kargom geldi ve açtığımda sipariş ettiğimden daha pahalı olan bir kulaklıkla karşılaştım. Kargo poşetinin üzerindeki bilgiler bana aitti o yüzden çok fazla düşünmeden kutuyu da açmış bulundum ve sonradan incelediğimde faturasının başka birine ait olduğunu gördüm. Konuyu müşteri hizmetlerine bildirdim ancak kulaklığı iade almak isterlerse kutunun açık olması bir problem oluşturur mu? Daha önce böyle bir durum yaşamış birisi varsa ne yapmam gerektiği hakkında bilgi verirse sevinirim.

Onların hatası, kutunun içindeki ürünü tahmin edecek hâliniz yok. Hatta müşteri hizmetlerinin tepkisine bakarak, resmi olarak iade etme zorunluluğunuzun olup olmadığını araştırın. Firmalar dahil, hiçbir kuruma veya kişiye karşı bu kadar boyun eğmeyin.

Teşekkürler arkadaşlar cevaplar için. Ürünün markası farklı oradan anladım benim ürünüm olmadığını. Zaten acil ihtiyacım olduğu için açmıştım kullanmak durumunda da kaldım artık pek dönüşü yok gibi.

Teşekkürler arkadaşlar cevaplar için. Ürünün markası farklı oradan anladım benim ürünüm olmadığını. Zaten acil ihtiyacım olduğu için açmıştım kullanmak durumunda da kaldım artık pek dönüşü yok gibi.

Kullandıysanız suça girmiyor mu hocam? İletişe geçin mediamark ile sorun olur söylemedi demeyin. Ürün sizin sipariş ettiğiniz üründen ucuz olsaydı yarın mediamarkı basardınız ama. 😂

Kullandıysanız suça girmiyor mu hocam? İletişe geçin mediamark ile sorun olur söylemedi demeyin. Ürün sizin sipariş ettiğiniz üründen ucuz olsaydı yarın mediamarkı basardınız ama. 😂

Doğru diyorsun hocam ama iş gereği almıştım zaten ve başka ekipmanım olmadığından bugün bir şekilde halletmek zorundaydım. Anlayacağın ne olursa olsun yaptık bir şekilde. Almazlarsa bu şekilde farkını ödeyeceğiz artık yapacak bir şey yok :D

Geri
Yukarı