MediaMarkt 3 gündür göndermediği ürünün kargosunu bekletti

Daha fazla  
10 Ocak günü internet sitesinden Logitech F310 gamepad siparişi verdim.

Ekran Resmi 2023-01-13 23.02.57.png

11 Ocak günü kargoya verildiğine dair bir mail geldi. Kargo takip numarasını göremediğim için müşteri hizmetlerini aradım ve Mall of İstanbul'dan ürünün çıkış yapıldığı söylendi. Mağazadan takip numarasını öğrenmek için istek oluşturduğunu söyledi. 12 Ocak'ta tekrar aradım ve mağazadan herhangi bir cevap gelmediğini söylediler ve ürünün kargoda olduğu için beklemememi gelmez ise aramamı söylediler.

Ekran Resmi 2023-01-13 23.03.17.png

Bugün 13 Ocak'ta ise ürünü beğenmediğim için iade edileceği ve para iadesi yapılacağı ile ilgili bir mail geldi. 3 gündür kargo bekliyorum ofiste her zil çaldığında kargomdur deyip gidiyorum fakat ortada kargoya verilmiş bir ürün bile yok!

Ekran Resmi 2023-01-13 23.03.28.png

Bu konu ile ilgili bir tweet attım en azından favorilerseniz belki görürler ve bu yanlıştan dolayı zamanımı boşa harcadıkları için bir şeyler yapmak isterler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Büyük bir firma için itibar zedeleyen bir durum ve Almanya'da bulunan genel müdürlükleri bu olayı duysa büyük ihtimal bu işi organize eden ekip değişir, müşteriyi kaybetmek yerine ürünün üst modeli artı bedelsiz olarak verilebilirdi.

Üst kısımda bulunan link ile MediaMarkt Almanya ile iletişime geçebilirsin. Yaşadığın sorunları doğru ve eksiksiz yazmalısın.

Hepsiburada, Amazon, Newegg gibi belli başlı siteler üzerinden alışveriş yapıyorum ve kesinlikle her alışverişimin sonunda yüzümde bir tebessüm oluşuyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı