Vatan Bilgisayar iade edilen ürünün para iadesini 10 gündür yapmıyor

fthylmzz

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 31.05.2023 tarihinde Vatan Bilgisayar iade ettiğim ürünü teslim aldı. Fakat bugün 09.06.2023 10 gün olmasına rağmen sürekli beni oyalıyorlar iadenizi bugün yapacağız, yarın yapacağız, şu saatte yapacağız diye yapabilecek bir şeyim var mı? Bu konu hakkında nereye başvurabilirim?

Önce arayın, iadenin kabul olup olmadığını sorun. Sonra da ödemeyi ne zaman alacağınızı sorun.
10 günlük süreç iade talebinin onaylanıp bankaya iletilmesinden itibaren başlıyor maalesef.

Önce arayın, iadenin kabul olup olmadığını sorun. Sonra da ödemeyi ne zaman alacağınızı sorun.
10 günlük süreç iade talebinin onaylanıp bankaya iletilmesinden itibaren başlıyor maalesef.
Anladım hala onaylanıp onaylanmadığı belli değilmiş depodaki arkadaşlar kontrol etmemiş dendi. Bu kadar uzun sürmemesi gerek bildiğim kadarıyla ya da ben yanlış biliyorum.

Kaç gün sürdü bu süreç? Bir de depomuzda yangın çıktı filan dediler bana.
Üzerinden epey süre geçti tam hatırlamıyorum ama kargoya verdim, 2 günde depolarına ulaştı. Kargonun depoya teslim edildiği Aynı gün içinde iadeniz onaylandı diye aramışlardı sanırım ondan sonraki gün de para hesaba yattı. Kargo süreciyle beraber toplam 3-4 gün sürdü. Ben İstanbul Topkapı mağazasına göndermiştim, mağazanın yanında genel merkezi gibi bir şeyi varmış sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı