MediaMarkt ayni gun teslimat seçilemiyor

interogaccionn

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, MediaMarkt.comdan 3000 TL degerinde klavye almayi deniyorum ayni gun teslimat secenegini istiyorum ama secemiyorum. Sepetinizdeki urunler bu hizmete uygun degildir diyor. İstnabulda yasiyorum acaba gece oldugu icin mi boyle diyor hatta en yakinimdaki mediamarkta baktim stokda varmis. Bilgisi olan var mıdır?

Büyük ihtimalle 00:00'dan sonra başlar. Sen şimdi 23:00'da o gün teslimat ürün seçersen tabii ki 1 saat içinde teslim edemezler :D He ama 00:00'dan sonra sipariş vermişsen de mağaza stokları ile depo stokları farklı olabilir. Ürün depodan gödneriliyorsa ve sana yakın depoda ürün yoksa o nedenle aynı gün gönderemiyor da olabilirler.

@KafadanKontak

Büyük ihtimalle 00:0sıfırdan sonra başlar. Sen şimdi 23:00'da o gün teslimat ürün seçersen tabii ki 1 saat içinde teslim edemezler :D he ama 00:0sıfırdan sonra sipariş vermişsen de mağaza stokları ile depo stokları farklı olabilir. Ürün depodan gödneriliyorsa ve sana yakın depoda ürün yoksa o nedenle aynı gün gönderemiyor da olabilirler.

Bugün sabah 12'den once tekrardan kontrol edeceğim gece oldugu için olmuyordur buyuk ihtimalle.

Geri
Yukarı