MediaMarkt çalışanı tarafından dolandırılmak

Hocam bazı ürünlerin daha çok satılması gerekiyor MediaMarkt diye bir yerden telefon alınmaz zaten oraya giderek hata etmişsiniz.

Bu yüzden babamı tek başına telefon almaya göndermiyorum. Yokse iPhone 14 alacak olsa bile elin Realme'sini daha iyi gösterirler adama.

Vallahi normalde anlarım telefondan falan ama dayı gibi gittim aldım. İnternetten açıp bakarım karşılaştırırım adam nasıl inandırsıysa var ya hiç bakmadan aldım.

Hocam bazı ürünlerin daha çok satılması gerekiyor MediaMarkt diye bir yerden telefon alınmaz zaten oraya giderek hata etmişsiniz.

İş çıkışı mi Store kapanmıştı metropol de.

Vallahi normalde anlarım telefondan falan ama dayı gibi gittim aldım. İnternetten açıp bakarım karşılaştırırım adam nasıl inandırsıysa var ya hiç bakmadan aldım.

İş çıkışı mi Store kapanmıştı metropol de.

Hocam sabırsız olmanız her zaman kötü şeyler doğurur özellikle teknolojik aletler konusunda, ertesi günü bekleyip daha iyisini alabilirdiniz.

MediaMarkt'dan telefon seçiyordum. Bir tane Xiaomi marka telefon beğendim. Çağırdım bunu alalım dedim. Adam sana ben önereyim dedi. Sonra Realme gösterdi bu telefon ondan daha iyi ve daha ucuz ona vereceğin parayı buna ver, işlemcisi çok iyi cart curt anlattı. Kandım ve aldım eve geldim kamerası çamur normalde oyun oynamam bir bakayım dedim oyun yükledim 40 FPS'i geçmiyor beğendiyim telefon 60 FPS'di. Telefonda video izlerken sağdan soldan siyahlıklar çıkıyor ama çok abartılı. Kasası komple plastik arka kapak dahil.
Ağır dolandırıldım. Yüksek ihtimalle onu sattığı için prim alıyor. Değişim için aradım değişim yapmıyoruz diyor.

Çıkmazda kaldım mağazaya gidip tartışsam mı diye bilemiyorum.

Hocam neden araştırmadan aldınız ki?

Hocam telefon bozuldu şimdi ben telefonsuz işe nasıl gideyim mecbur aceleye geldi işte yoksa internetten alırdım.

Yine de aklınızdaki modeli alsaydınız keşke. En azından içiniz rahat olurdu.

Yeni konular

Geri
Yukarı