MediaMarkt personelinin terbiyesizliği

Mustaaj

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Diş Hekimi
Herkese merhaba.

2 Hafta önce nişanlıma telefon bakmak için AVM içerisindeki tüm teknoloji marketleri gezerken MediaMarkt'a girdik. iPhone 11 bakıyorduk ancak fiyatı konusunda emin değildik. İçeride bizi bir arkadaş karşıladı ilgilendi anlattı. Hatta nişanlımı Samsung A71 ve yanına Samsung Watch almaya bile ikna etti. Verdiği bilgilerde bazı hatalar vardı ve çoğu zaman müşteriyi ikna etmek amacıyla sıkılmış cümleler içeriyordu. Bu tarz mağazalarda bu cümlelere alışkındık o yüzden çok problem etmedik. En son arkadaşa biz aramızda bir konuşalım dedim ve kenara geçtik. Bir yandan konuşurken bir yandan da Galaxy Z flip 2'ye bakıyorduk teknolojisine hayret ediyorduk. Bu arkadaş bizim orada olduğumuzu görmeden insanların içinde "...Na. Yim bir de alacakmış gibi gelip bir saat kitliyor" şeklinde bir söylemde bulundu. Yanındaki arkadaşı beni göstererek susmasını söyledi ve oradan uzaklaştılar. Sinirlendim ve arkadaşa doğru hareket etmeye başladım ancak nişanlım araya girip bizi mağazadan çıkardı. Geri girip söyleyeceğimi söyledim ve oradan ayrıldık. Komik olan almaya karar vermiştik ve kazanacağı primin içine etti. Firmanın her yerinde bir kokuşmuşluk hakim. Zamanında Gold bilgisayar vardı bu tarz terbiyesizlikleri yapan onlar kapandı.

MediaMarkt personel gevşekliği ve bilgisizliği ile artık zirveye oturdu. Mümkün olduğunca tercih etmeyin. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı