MediaMarkt telefon yerine su şişesi gönderdi

Sizin düşünceniz kötü zana giriyor. Tanığım değil. 2 yıldır aktif olarak takip ediyorum ve bir ara yüz yüze karşılaştık ve düşündüğünüz gibi birisi olmadığına eminim. Bizim buradaki amacımız firmayı suçlamak değil olayı araştırmak. Hepimizin başına gelebilirdi bu olay.

Tamam kardeşim sıkıntı yok. Yani şaşırdım ve inanamadım olaya. MediaMarkt kendi sitesinden, orijinal sitesinden yapıldığına emin mi kişi?

Anlayamadığım şey polise neden gidilmiyor? İddiaya göre ortada hırsızlık var ve telefon IMEI vs şeklinde bulununca doğrulanabilir diye düşünüyorum.
İlk olarak herhal'de firmalar ile görüşecek sonradan polise başvurabilir.
Tamam kardeşim sıkıntı yok. Yani şaşırdım ve inanamadım olaya. MediaMarkt kendi sitesinden, orijinal sitesinden yapıldığına emin mi kişi?
Evet resmi sitesi.

MediaMarkt böyle bir şey yapamaz yapsa batar üstüne kutu bir telefon için MediaMarkt böyle paketleme yapamaz bence bu arkadaş ünlü olmaya çalışmış.
Eğer sıkıntı varsa kargodandır zaten PTT bana yanlış kişinin kargosunu verdi PTT bunu yapıyorsa başka firmalar neden yapmasın.

Her şey olabilir. Bizim amacımız bu olayın çözülmesi.
Basina gelmeyen insanlar olmaz oyle sey diyebilir ama bal gibi oluyor. Herkesi kendiniz gibi temiz ve saf sanmayin. Bu kargo firmasi gayet sorunludur. Ilk sikayetteki arkadas 1 hafta once sikayetini dile getirmis. Media Markt'tan iPhone 11 almis ve urun kargo firmasinda kurcalanmis. Ayrica baska bantla tekrardan koliyi bantlamislar. Bu sikayetleri okuyun. Bunlar sadece bilincli kullanicilar ve bunlar gibi daha nice bu tur platformlari bilmeyenler var.
Media Markt firmasinin sucu var midir? vardir. Aras kargo firmasiyla gondermeyi birakabilir.

Basina gelmeyen insanlar olmaz oyle sey diyebilir ama bal gibi oluyor. Herkesi kendiniz gibi temiz ve saf sanmayin. Bu kargo firmasi gayet sorunludur. Ilk sikayetteki arkadas 1 hafta once sikayetini dile getirmis. Media Markt'tan iPhone 11 almis ve urun kargo firmasinda kurcalanmis. Ayrica baska bantla tekrardan koliyi bantlamislar. Bu sikayetleri okuyun. Bunlar sadece bilincli kullanicilar ve bunlar gibi daha nice bu tur platformlari bilmeyenler var.
Media Markt firmasinin sucu var midir? vardir. Aras kargo firmasiyla gondermeyi birakabilir.
Aras kargonun burada yapması gereken Media Mark'tan alındıktan sonra kargonun hangi aşamalardan geçtiği kamera kaydı ile göstermesi gerekmektedir.

Arkadaşlar karalama kampanyası olduğunu pek sanmıyorum 4-5 gün kadar öncesine adı geçen kişi hikayesinde bu olaydan bahsetmişti firma ismi bile vermeden kurumsal bir firmadan telefon aldığını içinden su şişesi çıktığı ile ilgili bir fotoğraf paylaşmıştı çok şaşırdığını belirtiyordu hattta sormuştum ciddi misin diye sonra firma olayı çözmezse ismini size de bildireceğim dedi ve kendi dediği gibi firma ilgilenmemiş pek sizin de düşündüğünüz gibi kargo firmasına yönelilmeli bu dönemde çok sık kargo geçiyor ellerinden her şey olabilir.

Medimakart'ın dava etmesi gibi bir durum yok, olamaz. Adam onlar yaptı demiyor ki, mağdurum bana yardım etmiyorlar diyor. Arkadaşlar biz tüketiciyiz, burada hepimiz tüketiciyiz. O veya başkası farketmez birbirimizi savunmalıyız. Birisi hata dahi yapsa, nasıl yaptın sen hatalısın demek yerine yol gösterip yardım etmeli, destek olmalı.
Destek olalım ama, o kutuyu onun bosaltmadigini, kargo şirketinde bir hırsız olduğunu nasıl kanıtlayacak? Mahkeme kanit ister. Sunmazsan karşı taraf haklı bulunur.
Bayram günü başka işi gücü kalmadı firmayı suçlayacak değil mi. Siz bu yorumu yazarken çok mu düşündünüz? MM işin peşine düşmüyor tüketiciyi mağdur ediyor.
MM ne yapsın istiyorsun? En iyi ihtimalle kargo şirketinde hırsız var ve kutuyu boşaltmış. MM, kargo şirketine müdahale edemez.

İş polise kadar uzanirsa, sadece polis müdahale eder.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı