İncehesap yanlış ürün gönderdi

CasH20

Hectopat
Merhaba. İncehesap üstünden linki aşagıda olan sistemi almıştım ve 15 dakika önce elime ulaştı. Büyük kutuyu kontrol edip herhangi bir darbe olmadığı için teslim aldım. Evde açtığımda ise ASUS RX 6750 XT ROG STRIX model ekran kartı olması gerekirken ASUS RX 6650 XT Dual model gelmişti. Bunun üzerine geri kalan hiçbir şeyi ellemeyip aninda musteri hizmetlerini arayarak durumu bildirip kayıt oluşturdum ve bana destek mailine durumu bildiren bir mail atmamı istediler. Ben de biraz önce gönderdim. Bu aşamadan sonra ne yapmam gerekir?

Sistem linki: Skygate [PC Hocası] | AMD Ryzen 5 5600 | 2 x 8 GB DDR4 | Radeon RX 6750 XT 12 GB | 512 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com

Güncelleme : Kasayı video ile açtım. Kasa da yanlış gönderilmiş alt modellerden.
Güncelleme 2 : SSD de farklı model gelmiş.
Güncelleme 3 : RAM'ler XPG olması gerekirken Corsair gelmiş.

Kendileri bana ulaşıp çapraz kargo yapıldığını söyledi ve ben de olan sistemi yollayıp kendi sistemini elime alabildim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ellerinde o model yok diye daha düşük bir kart gönderemezler. Bir yanlışlık olmuştur.

Muhtemelen öyledir. Genel olarak PC Hocası'nın yaptığı sistemler sürekli tükeniyor, o yüzden o ekran kartı kalmamış olabilir diye düşündüm.

Müşteri hizmetlerinden gelecek yanıtı bekle. Eğer ellerinde kart bitmişse indirim iste, üst modelle bu model arasındaki farkın ücretini göndersinler. Ha hiç ilgilenmiyorlar diyelim; faturanı alıp THH'ye başvur.

Güncelleme : Kasayı video ile açtım. Kasa da yanlış gönderilmiş alt modellerden.

Bu kasa ne bilmiyorum kutuda MX350 yazıyor ama önünde tek fan var.

Dosya Ekleri

• 20220901_170027.jpg
    20220901_170027.jpg
    157 KB · Görüntüleme: 63
  • 20220901_163220.jpg
    20220901_163220.jpg
    162,9 KB · Görüntüleme: 62
Nasıl yapıyorlar ki böyle bir şeyi? Rezalet. Zaten elektronik bir sistem, senin ne aldığın gözüküyor. Adamlar doğru ürün bile gönderemiyor.
Sorma hocam. 12 yıllık sistemimi satıp yıllardır kenara attığım parayla aldığım şeye bak.

Bana başka birisinin mi kasasını gönderdiler anlamadım ki.

Son düzenleme:
Sorma hocam. 12 yıllık sistemimi satıp yıllardır kenara attığım parayla aldığım şeye bak.

Bana başka birisinin mi kasasını gönderdiler anlamadım ki.

Muhtemelen öyle, başka bir siparişi size yollamışlar.

Geri
Yukarı