Mekanik klavye mi membran mı daha iyi?

MuhammedT0

Hectopat
Daha fazla  
Klavye alacağım genelde FPS ve hikaye türü oyunlar oynuyorum. Birkaç seçenek var aslında önümde ama merak ettiğim mekanik ile membran arasında hız olarak fark var mı?
Razer Cynosa V2 ikinci el temiz.
Razer Cynosa Lite sıfır.
Performax argon blue Switch sıfır.
Performax xetra red Switch ikinci el.
Bunların dışında seçenek var ama kararsızım. Razer klavyeler için tuşlarda silinme var diyorlar bir de hız olarak kafa kurcalıyor.
Switch olarak Redmi blue mu?

Klavye alacağım genelde FPS ve hikaye türü oyunlar oynuyorum. Birkaç seçenek var aslında önümde ama merak ettiğim mekanik ile membran arasında hız olarak fark var mı?
Razer Cynosa Lite sıfır.
Bunların dışında seçenek var ama kararsızım. Razer klavyeler için tuşlarda silinme var diyorlar bir de hız olarak kafa kurcalıyor.
Tamamen sana bağlı. Eğer switch sesi hoşuna gidiyorsa mekanik al. Switch türü konusunda ise clicky seviyorsan blue, lineer seviyorsan red al.

Razer Cynosa Lite sıfır.

Blue sesli red sessiz eğer aileniz filan bir şey demezse blue alabilirsiniz.

Hocam
HyperX alloy Origins
Razer Cynosa V2
Razer Cynosa Lite
Logitech G213
Perfomaxx Xetra red Switch
Performax xargon blue Switch
Arasından hangisi

Hangisini tavsiye edersiniz

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri