Mekanik Klavye Nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba, açtığım konu alacağım bilgiler konusunda yetersiz kalınca buraya gelmek istedim. 100 dolar sınırım var ve mekanik klavye bakıyorum. Alacağım yer hiçbir şekilde fark etmez.- Amazon düşünüyorum- Amazon'da 1 ay sonra Paskalya indirimleri başlıyormuş. Sizce tatmin edici indirimler olur mu? Bir de Amazon Prime TR'de çalışıyor mu? Umarım cevap verirsin. Teşekkürler şimdiden. :)
Edit: Amazon'da kargo vergi fiyatları çok yüksek değil mi? -30 $-

Hangi anahtar çeşidi size daha uygun seçtiniz mi? İndirimler olur mu bilmiyorum. Eski konulara bakabilirsin.

Teknolojik marketlerde mevcut. Benim önerim Cherry MX anahtar çeşidini kullanan bir model almanızdır. G410 modelinde Romer-G anahtar çeşidi kullanılmakta. Romer-G de iyidir tabii.

Teknolojik marketlerde mevcut. Benim önerim Cherry MX anahtar çeşidini kullanan bir model almanızdır. G410 modelinde Romer-G anahtar çeşidi kullanılmakta. Romer-G de iyidir tabii.
Yeniden merhaba. Bugün MediaMarkt'da şunu gördüm: LOGITECH G410 Atlas Spectrum TR Oyuncu Klavyesi

Bana gayet uygun geldi. Ya bunu alacağım ya da Amazon'dan Razer Blackwidow Ultimate Stealth alacağım. Arasında tam 100 lira fark var. (Razer daha pahalı.) Onun dışında rgb olmadığı için 710+, 610 ve 810 düşünmüyorum. 910'u da pahalı olduğu için düşünemiyorum. Sizce ne yapayım? Yukarıdaki linkten almamı önerir misiniz?

Ben G410 Altas Spectrum'u sevmedim. Sağ taraftaki tuslari yok gozume cok kucuk geldi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı