Mekanik klavye önerisi

İşte şimdi kafam karıştı :D E-Yooso mu AK871'mi, ayrıca şimdi birşey olursa (bozuk falan gelirse) trendyola geri gönderebilirim. Yurt dışından alırsam bunu yapamam. Ne önerirsiniz?

İşte şimdi kafam karıştı :D e-yooso mu AK871'mi, ayrıca şimdi bir şey olursa (bozuk falan gelirse) Trendyol'a geri gönderebilirim. Yurt dışından alırsam bunu yapamam. Ne önerirsiniz?

Yurt dışına da iade oluyor merak etme. AK871 ya da AK873 al tavsiyem AK873 alman.

Bir sorun olduğunda Amazon ile iletişime geçip iade edersiniz. Z11 o para verilmez.

Yurt dışına da iade oluyor merak etme. AK871 ya da AK873 al tavsiyem AK873 alman.

Bir sorun olduğunda Amazon ile iletişime geçip iade edersiniz. Z11 o para verilmez.
Tamamdır. Teşekkürler

2 tane sorum var
1. Amazon.com.tr burda mambasnake diyor

diğerinde Amazon.com.tr diyor

2.https://www.amazon.com.tr/AK873PRO-XINMENG-Klavyesi-TKL-80-Mekanik-Pre-Lubed-Ba%C5%9Fl%C4%B1klar%C4%B1/dp/B0C5BW7XS8/ref=sr_1_4?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&s=electronics&sr=1-4 burda da pro modeli var alınır mı?

@Kaan Diktaş

Son düzenleme:
Tamamdır. Teşekkürler.

2 tane sorum var.
1. Amazon.com.tr burada mambasnake diyor.

Diğerinde Amazon.com.tr diyor.

2.https://www.amazon.com.tr/AK873PRO-XINMENG-Klavyesi-TKL-80-Mekanik-Pre-Lubed-Ba%C5%9Fl%C4%B1klar%C4%B1/dp/B0C5BW7XS8/ref=sr_1_4?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&s=electronics&sr=1-4 burada da Pro modeli var alınır mı?

@Kaan Diktaş

Pro modelini de alabilirsiniz ya da mambasnake yazanı alın. Siz bilirsiniz.

Hocam Trendyol'dan aldıysanız bazı yorumlarda ürünün bozuk geldiği veya 3 ay sonra bozulduğunu söylüyorlar. Bir arkadaşım da bu durumu yaşadı. Ben de o klavyeye yönelmiştim fakat forumlara baktığımda ve kullanıcı yorumlarını okuduğumda klavyenin Çin'de üretilip üstüne Blic, Zyoulang gibi markalar basılarak satıldığını öğrendim.

Yeni konular

Geri
Yukarı