Mekanik klavye önerisi

Bütçe
2000
Evet, Gamepower, Rampage, Game Booster alınmayacak markalar. Hayret nasıl bozulmamış kulaklığınız.

Anladım hocam teşekkürler. HP Klavye kafama yattı aslında, farem de HP Omen X9000 ve kırmızı ışığı var. Uyumlu olurlar diye içimden geçmedi değil. Tek sıkıntı bilek desteği. Sonradan bu tarz bir şey eklenebilir mi klavyeye?

Yaklaşık 2 senedir Gamepower Starscream Red Switch modelini kullanıyorum çok memnunum.
Link Amazon.com.tr ben o zaman 450TL'ye almıştım şimdi biraz pahalı.

Hocam klavye güzel gözüküyor, fakat genellikle Gamepower gibi markalar önerilmiyor gördüğünüz üzere. Kararsız kaldım diyebilirim.

Anladım hocam teşekkürler. HP klavye kafama yattı aslında, farem de HP Omen X9000 ve kırmızı ışığı var. Uyumlu olurlar diye içimden geçmedi değil. Tek sıkıntı bilek desteği. Sonradan bu tarz bir şey eklenebilir mi klavyeye?

Hocam klavye güzel gözüküyor, fakat genellikle Gamepower gibi markalar önerilmiyor gördüğünüz üzere. Kararsız kaldım diyebilirim.

Bilek desteği satılıyor artı olarak.
Gamepower ürünleri markasının basılıp satıldığı ürünler.

Yaklaşık 2 senedir Gamepower Starscream Red Switch modelini kullanıyorum çok memnunum.
Link Amazon.com.tr ben o zaman 450TL ye almıştım şimdi biraz pahalı.
Şuan pahalı evet ben makul aldım arkadaşıma da aldım renkleri sesleri çok iyi Marka olarak notu düşük olabilir. Marka kulaklık alıyorsun cızırtı geliyor şans işi elektronik cihaz :)

Geri
Yukarı