Mekanik Klavye Önerisi

Arkadaşlar bende şu anda Razer Blackwidow Ultimate Stealth Edition 2016 var. Fakat değiştirmeyi düşünüyorum, farklı bir klavye almak istiyorum. Güzel bir mekanik klavye öneriniz var mıdır acaba? Düşündüğüm klavyeler;

• Logitech G710+ Blue Switch
  • Motospeed CK108
  • Logitech G410

Sizin de önerilerinizi bekliyorum :)

Fakat arkadaşlar razer gibi ses çıkartan istiyorum yani çokta sessiz olmasın, blue switchler çok hoşuma gidiyor ve en iyi switch markası sizce hangisidir? Cherry MX vb.

Zaten güzel bir mekanik klavyen varmış, neden değiştirmek istiyorsun ki? Sebebini yazarsan daha iyi yardımcı olabiliriz. Sanırım tek renk olduğu için sıkıldın? Razer Blackwidow Chroma öneririm.

500 TL'ye en iyi alınabilecek klavye MasterKey PRO L'dir. Razer'dan uzak dur kalitesiz switchler üretiyor piyasada en iyi switch Cherry Mx'dir. Kırmızı yeterli sestedir ancak mavi gerçekten çooook sesli.

Kırmızı switchimiz bize bir "do" versin. :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Neden? Aralarında çok büyük fiyat farkı da yok.

Fark yok mu? İkisini bir arada kullandın mı? Seste Razer iyi olabilir ama kötü kolay kırılan switchlere sahip. Hissiyat konusunda kırmızı switch daha iyi. (Cherry'nin kırmızı switchleri)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı