Mekanik Klavye Tuş Tutukluluk Sorunu

Fatih.

Kilopat
Daha fazla  
3 Ay önce yeni bir mekanik klavyeye geçtim ve tuşları bazı zamanlarda tutukluluk yapıyor, basmıyor. Sorunlu tuşu çıkarıp Switch'ini temizleyip üflediğimde tekrardan normal bir şekilde çalışıyor. 2 yıl garanti süresi var, garantilik bir durumu var mı sizce?

Eğer sert bir hamle yapıp tuşlara vurmadıysanız veya tuşların içine herhangi bir sıvı girmediyse sorun çok belli klavyeniz sapasağlam. Atıcağım videoda ki her şeyi uygularsanız sorununuzun çözüleceğine inanıyorum. Garantilik durumu olduğunu düşünmüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer sert bir hamle yapıp tuşlara vurmadıysanız veya tuşların içine herhangi bir sıvı girmediyse sorun çok belli klavyeniz sapasağlam. Atıcağım videoda ki her şeyi uygularsanız sorununuzun çözüleceğine inanıyorum. Garantilik durumu olduğunu düşünmüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şaka gibi. Üfleyince düzeldi. Adamsın adammmm.

Hocam gecenin bu saatinde cinnet geçirmekten kurtardınız beni. Çok teşşekürler.

Oha ben Game Power kullanıyordum W tuşum 5 tıklamada 1 görmüyordu oyunlarda beni deli ediyordu hatta garantiye falanda gitti geldi yine aynı şekilde görmüyordu iki kere güç güçlü üüfledim ter çevirip vurdum düzeldi (şimdilik) bakalım ileride nolacak.

Evde çakmak gazı varsa tuşu çıkartıp sorunlu switchin sağ altına ve sol üstüne çok hafif gaz geldiği gibi bastırın. Ben yaptım oldu

Genelde bu sorun mekanik klavyelerde kılcal tozlardan oluyor şu an bunları yazarken de zorlanıyorum basmıyor üflemede :D

Ya hocam üfleyince düzeliyor bende ogre Rainbow kullanıyorum şu anda yazarken space yine gitti üfleyince yine düzeldi şaka gibi sakladığım 7 senelik membran klavye onu çıkaracağım her tuşu çalışır yine garanti yolu göründü aldığımdan beri kaç kere gönderdim hatırlamıyorum en son sıfır kutuda göndermişlerdi onu da şimdi ilk defa göndereceğim eylül'de garantisi bitiyor çünkü :D garantisi bittikten sonra uygulayabileceğim kesin çözüm var mı?

Geri
Yukarı