Mekanik klavyede Switch değişimi oluyor mu?

FNinS

Femtopat
Gecen haftalarda bir meknik klavye aldim. İlk kez deneyimledigim klik sesi cok hosuma gitti. Ben de mavi switchli bir klavye aldim ama gece yarisi oyun oynarken (gizli) klik sesinden dolayi yakalandim. Bende sadece W, A, S, D, Q tuslarini Cherry MX Red ile degistirmek istiyorum. Switchlerin alti cok benziyor, ustu de benziyor. Klavyenin de PCB'si switchlerin lehimsiz takilip cikmasina izin veriyor. Bu yuzden degistirmeyi dusundum ama farkli turler ve farkli markalar oldugundan sıkıtı olur mu? Şu anki switchler jixian Blue, isteyene PCB'nin fotoğrafını ve switchlerin nasil gorundugunu atabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Klavye modeli nedir? Elle sökülebiliyorsa büyük ihtimalle hotswap desteklidir. Eskisini söküp yenisini takar takmaz kullanabilirsin. Kutusundan farklı renklerde 4 tane switch çıktı mı? Eğer çıktıysa hotswap desteklidir.

Klavye modeli nedir? Elle sökülebiliyorsa büyük ihtimalle hotswap desteklidir. Eskisini söküp yenisini takar takmaz kullanabilirsin. Kutusundan farklı renklerde 4 tane Switch çıktı mı? Eğer çıktıysa hotswap desteklidir.

Evet 3 adet anahtar çıktı hatta birisinin yayının ses yaptığını düşündüğüm için değiştirdim geç yazdığım için kusura bakma ban yedim konu kalktı sandım çünkü.

Klavye modeli nedir? Elle sökülebiliyorsa büyük ihtimalle hotswap desteklidir. Eskisini söküp yenisini takar takmaz kullanabilirsin. Kutusundan farklı renklerde 4 tane switch çıktı mı? Eğer çıktıysa hotswap desteklidir.
benim klavyemden extra switch çıkmadı. Üstelik switch çıkarmak için de metal aparat çıkmadı. Ama ben switch değiştirebilir miyim bi sorun çıkar mı?

Geri
Yukarı