Mekanik vs standart klavye

dDante

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bu konu öncesinde 700-800TL değer civarinda mekanik klavye önerisi istemiştim. Yani alınabilecek en ucuz mekanik klavyeler. Mekanik klavye ihtiyaçmı yoksa lüksemi kaçıyor kararsizim. Değer mi bilmiyorum. Ben yazılım okuyorum. Önceliğim kod yazmak ve geceleri için ışık. Alma amacım bu. Sizce mekanik ile standart klavye kullanımı, ömrü, kalitesi vs. çok mu fark ediyor. Hiç kullanmadım daha önceden. Örnek amaçlı kıyas olsun diye standart ve mekanik klavye linkleri bırakıyorum aşağıya.

Redragon.

Lenovo.

Everest standart.

Membranlar pek bozulan klavyeler değil. Fantezi meselesi. Mekanik kullanmasam da olur diyorsan membran kullan gitsin. 3 aylık tantuni paran olur o kadar parayı klavyeye vereceğine.

Bu konu öncesinde 700-800TL değer civarinda mekanik klavye önerisi istemiştim. Yani alınabilecek en ucuz mekanik klavyeler. Mekanik klavye ihtiyaçmı yoksa lüksemi kaçıyor kararsizim. Değer mi bilmiyorum. Ben yazılım okuyorum. Önceliğim kod yazmak ve geceleri için ışık. Alma amacım bu. Sizce mekanik ile standart klavye kullanımı, ömrü, kalitesi vs. çok mu fark ediyor. Hiç kullanmadım daha önceden. Örnek amaçlı kıyas olsun diye standart ve mekanik klavye linkleri bırakıyorum aşağıya.

Redragon.

Lenovo.

Everest standart.

Dostum mekanik alacaksan bile Blue Switch almanı tavsiye etmem bende daha 1 hafta önce aldım dedim sesli mesli olsun diye keşke red Switch alsaydım diyorum.

Geri
Yukarı