Mekanikten membrana geçilir mi?

Klavyem olsun en azından 10 yıl önce 50 tlye aldığım klavyeyi boyayıp önüme sunmasınlar.
Ofis klavyesiyle arasındaki farkı size anlatacak halim yok, sorsak bütün klavyeleri kullanmışsınız nedense ama gidip marka basan üreticiyi tercih etmişsiniz. İlk mesajdan beri fanboy yapıştırıp duruyorsunuz, bu sitede 1600 AF kadar kötülediğim bir işlemci olmamıştır. İyi olan bir şeyi överim tabi, sizce kötüdür bence iyidir. Benim için switch her şey değildir, bu kadar basit.

Ofis klavyesiyle arasındaki farkı size anlatacak halim yok, sorsak bütün klavyeleri kullanmışsınız nedense ama gidip marka basan üreticiyi tercih etmişsiniz. İlk mesajdan beri fanboy yapıştırıp duruyorsunuz, bu sitede 1600 AF kadar kötülediğim bir işlemci olmamıştır. İyi olan bir şeyi överim tabi, sizce kötüdür bence iyidir. Benim için switch her şey değildir, bu kadar basit.
Bi metal koymuşlar bastıkça çın çın ediyo ne farkı var merak ediyorum ofis klavyesinden.

Bi metal koymuşlar bastıkça çın çın ediyo ne farkı var merak ediyorum ofis klavyesinden.Işıklandırmasını bile kötü arkadan veriyor klavyedeki tuşları göremedikten sonra ne işlevi var.
Klavyeyi bilmediğiniz buradan belli zaten şimdi sizi ikna etmeye çalışmaya gerek duyduğum biri değilsiniz ancak emin olun ki klavyem Ankara dolmuşu gibi şu an ve tuşları 100 metre ileriden rahat görürsünüz. Program desteği göremeyen bir kişi için fazla iddialı sözleriniz var bence.

Ha bu arada mekanik alacaksam da gider Huntsman Elite falan alırım, çamurdan klavye sevmiyorum.

Klavyeyi bilmediğiniz buradan belli zaten şimdi sizi ikna etmeye çalışmaya gerek duyduğum biri değilsiniz ancak emin olun ki klavyem ankara dolmuşu gibi şu an ve tuşları 100 metre ileriden rahat görürsünüz. Program desteği göremeyen bir kişi için fazla iddialı sözleriniz var bence.

Ha bu arada mekanik alacaksam da gider Hunsman Elite falan alırım, çamurdan klavye sevmiyorum.
Letttsss Gooo hocam siz ve plastik klavyeniz gelip burda alt segment razer olsun ama plastikten olsun diye sattıkları klavyeleri savunmaya devam.Daha gelmiş hunstman elite falan alırım yok bu farklı yok şu şey gelmiş burda yazılım desteği diyo 100 tlye aldığım 2014den kalma g103 klavyemde bile yazılım desteği vardı.Neyse hunstman elite alında konu açın.

Aha geldiler Razer Ornata Chroma kullanan fanboylar neyse umarım bir gün sizde mekanik kullanırsınız.

Letttsss Gooo hocam siz ve plastik klavyeniz gelip burda alt segment razer olsun ama plastikten olsun diye sattıkları klavyeleri savunmaya devam.Daha gelmiş hunstman elite falan alırım yok bu farklı yok şu şey gelmiş burda yazılım desteği diyo 100 tlye aldığım 2014den kalma g103 klavyemde bile yazılım desteği vardı.Neyse hunstman elite alında konu açın.
Bu markaları çok seviyorsanız imzanıza yazın da görelim, gidip Razer DA yazmayı biliyorsunuz ama? Marka sevici sizsiniz bence ama bütçeniz el vermiyor.

Geri
Yukarı