Meme ucu normal durmuyor

messi05

Centipat
Daha fazla  
Soğukla karşılaştığımda küçülüyor ve yuvarlak oluyor ama normal zamanda sivri bir hal alıyor. Denize gittiğimde arkadaşlarım niye böyle demişti ve şüphelenmiştim. Bir sorun mu var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Meme ucu üşüdüğünüzde veya sıcak bastığında dışarı doğru sertleşip veya içeri doğru büzüşebiliyor ve bu gayet normal bir durum ve eğer ki yağ oranınız da varsa bu daha da normal bir durum oluyor. Üstteki arkadaşın dediği jinekomasti durumu olsaydı zaten anlardınız bunu, dışarı sarkar şişer iner veya meme ucu değil, meme direkt şişerdi.

Meme ucu üşüdüğünüzde veya sıcak bastığında dışarı doğru sertleşip veya içeri doğru büzüşebiliyor ve bu gayet normal bir durum ve eğer ki yağ oranınız da varsa bu daha da normal bir durum oluyor. Üstteki arkadaşın dediği jinekomasti durumu olsaydı zaten anlardınız bunu, dışarı sarkar şişer iner veya meme ucu değil, meme direkt şişerdi.

Evet jinekomasti gibi değil ama değişik duruyor ailemde ve arkadaşlarımda yok bundan.

Bende de aynısı mevcut çok dert eden biri değilim fakat jinekomasti gibi bir şey olduğunu düşünüyorum spora gidip yağ oranını düşürebilirsin veya her gün belirli bir göğüs çalışma rutinin olursa çözülür diye düşünüyorum ben bu şekilde jinekomasti ilk evresindeyim ileride ergenlik bittikten sonra çözülmez ise ameliyata girmeyi düşünüyorum.

O zaman hormonal gıdalardan veya yağdandır diye düşünüyorum ilacı sormamın sebebi alerji ilaçlarında kortizon ve bazı ilaçlarda çok söylemeselerde anabolik steroidler bulunur bunlar hormaları tam dengelenmemiş 8-16 yaş arasında kullanımında jinekomastiye sebep olur belki yalancı jinekomastide olabilr.

Yeni konular

Geri
Yukarı