Çözüldü "Memory Management" mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RootTR

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Selamlar, sistemime yeni bir ekran kartı aldım ve 2-3 gündür sorunsuz çalışıyordu. Hala sorunsuz çalışıyor ama bu sabah bilgisayarı açarken bir mavi ekran hatası ile karşılaştım. Başlıktaki hatanın DMP dosyasını aşağıya bırakıyorum, yardımcı olursanız çok sevinirim.

• İşlemci: Intel Core i5 10400F.
  • GPU: ZOTAC RTX 3060 Twin Edge 12GB
  • Anakart: MSI B460M Pro 2933 MHz.
  • Bellek: 8 GB Kingston HyperX 2133 MHz + 8 GB Corsair 2133 MHz (16, 0GB Dual-channel DDR4 @ 1064MHz (15-15-15-36)) (specy uygulaması)
  • PSU: Thermaltake Litepower 700W.
DMP dosyası

Çözüm
SSD'de büyük bir sorun görülmüyor kullanabilirsiniz. O halde konuyu çözüldü işaretleyin.
Tekrar başka sorun vs. olursa beni etiketlemen yeterli :)
Selamlar, bundan bir ay önce detaylı bir windows bellek tanılama aracı kullandım ve belleklerde sorun olmadığı söylendi. Ekran kartı sürücümü şimdi değiştiriyorum. Genel sorun nedendir sizce?
Disk testlerini yeni yaptım tüm noktalar yeşil yanıyordu.

Selamlar, dün akşam belleklerimden Kingston olan yüzünden 8-9 kere ardı ardında mavi ekran hatası alınca belleği çıkardım ve şu an için sorun yok. Kendime yeni bir 8x2 bellek alacağım için memtest'i o zamana saklayabilirim ama bellekler için rehberinizdeki 2. araçtan test yaptım. Yeni bellekler geldiği zaman eğer sorun çıkmazsa size bildiririm. Teşekkür ederim ilginiz için, SSD görsellerinde bir sorun görmüyorsanız benim için yeterlidir ^^

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    71,6 KB · Görüntüleme: 25
  • Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    87 KB · Görüntüleme: 24
  • Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    100,7 KB · Görüntüleme: 24

Yeni konular

Geri