Memory Management mavi ekran hatası

Zaquare

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayara RAM ve HDD aldıktan sonra "Memory managtement" diyerek bilgisayar çöküyor. Mavi ekranın altında yazıyor "Memory management" Blue Screen View uygulamasından minidumpdaki dosyayı atınca ise ntoskrnl.exe olarak hatayı belirtiyor. Bu beşinci çökme.

1593120566287.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorunu yaşıyorum az önce formatladım bilgisayarı ilk başta HDD'den sandım ondan değildi hep uğraştım harddisk değiştirdim sonra bir gün RAM'e bakayım dedim RAM'lerden birini çıkardım sorunsuz çalıştı dedim herhalde RAM bozuktu yeni RAM aldım yine aynı problem bu sefer RAM slotu diye düşünüyorum ama olmayadabilir çok uğraştırdı beni hala sorunu bulabilmiş değilim yeni aldığım RAM'i de çıkardım PC hala çöküyor düzelecek mi bilmiyorum. Sorunu çözebilecek bir babayiğit varsa ben de faydalanayım.

Bilgisayara RAM ve HDD aldıktan sonra "Memory managtement" diyerek bilgisayar çöküyor. Mavi ekranın altında yazıyor "Memory management" Blue Screen View uygulamasından minidumpdaki dosyayı atınca ise ntoskrnl.exe olarak hatayı belirtiyor. Bu beşinci çökme.

Eki Görüntüle 601113
Dump dosyasını herkese açık paylaşın. Bu görüntü ile yardım edemeyiz.

Geri
Yukarı