MEMORY_MANAGEMENT hatası

İşletim sistemi
Windows 10

ramazancakiir

Hectopat
RAM
Adata Gammix D10, 3200 MHZ
SSD veya HDD modeli
Western Digital Blue SN570
Ekran kartı
Asus Cerberus 1050 ti
Anakart
Asus B350-M-K
İşlemci
Ryzen 2200g
Arkadaşlar merhaba. Forumda yeniyim yazım hataları için kusura bakmayın. Eski bir sistem kullanıyorum Ryzen 2200G, 1050 Ti, 16 GB 3200MHz RAM'i olan bir sistem. Son zamanlarda yaklaşık bir ay içerisinde 3 4 defa mavi ekran hatası aldım. Ayrıca sistemim garip bir şekilde yeniden başlat yapmaya çalıştığımda donup kalıyor. Ayrıca Online oyunlarda (CS2, PUBG) müthiş imput lag yiyorum, örneğin CS2 bir rekabetçi maça girdiğimde 2 3 dakika boyunca aşırı bir donma problemi oluyor daha sonra bu ani donup kalma problemi geçiyor, bunu sistemin eskiliğine veriyordum fakat internetteki test videolarında baktığımda düşük FPS alınsa da bu oyunlarda input lag problemi yaşayan olmuyor. Ayrıca aynı hızda SSD kullanan arkadaşlarım da bende çok hızlı yükleme sürelerine sahipler. Biraz fazla uzattım fakat kendim sorunun RAM'den mi, ekran kartı belleğinden mi, işlemciden mi, M.2 SSD'den mi olduğunu çözemediğimden daha doğrusu hiçbirini eleyemediğimden dolayı detaylı olarak yazmak istedim aşağıya da dump dosyasını ekleyeceğim. Şimdiden teşekkürler.

https://www.mediafire.com/file/t3hjbj1zhm8s8o2/031924-6703-01.dmp/file dump. Dosyası.

Disk testi sonuçlarınızı gönderir misiniz?

Disk testi sonuçlarınızı gönderir misiniz?

Merhaba. Yeni test yaptım sonuçları ekliyorum. 2 3 ay önce SSD testi yapmıştım temizdi yine temiz görünüyor fakat HDD testi yapmamıştım onu da test ettim ve problemli görünüyor. Fakat HDD sadece dosyaları depolamak için kullanıyorum. Windows'ta SSD içinde kurulu, kullandığım tüm uygulamalarda SSD içinde kurulu.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı HDD.PNG
    Ekran Alıntısı HDD.PNG
    23,5 KB · Görüntüleme: 7
  • Ekran Alıntısı.PNG HDD.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG HDD.PNG
    27 KB · Görüntüleme: 7
  • Ekran Alıntısı.PNG SSD 1.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG SSD 1.PNG
    28,1 KB · Görüntüleme: 6
  • Ekran Alıntısı.PNG2 SSD.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG2 SSD.PNG