MEMORY_MANAGEMENT Mavi Ekran Hataları

Daha fazla  
Yeni satın aldığım bilgisayarda aralıklı olarak mavi ekran hataları alıyorum. MemTest86 ve SeaTools ile testler yaptım ve bir sıkıntı gözükmüyor. Test ve Minidump dosyalarım ;

TestveDump - Google Drive

@Murat5038 @Neurevt Diğer konulardaki yardımlarınıza istinaden sizi etiketledim. Bana da yardımcı olabilir misiniz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ağ sürücüsü ve Windows File System Filter Manager sürücüleriyle ilgili hata alıyorsunuz.

Öncelikle ethernet ve chipset sürücünüzü güncelleyin ve yeniden başlatın. Mavi ekran hatası aldıkça güncel döküm dosyalarınızı paylaşın.

Chipset

http://asrock.pc.cdn.bitgravity.com/Drivers/All/LAN/Realtek_LAN(v10023).zip

Ayrıca HD Tune PRO yazılımının health kısmını paylaşın. Sonra sistem boştayken benchmark testi yapıp sonuçları paylaşın.

Son düzenleme:
Memtest86 testini güncel sürüm ile mi gerçekleştirdiniz? Testi gerçekleştirdiğiniz sürüm numarasını belirtin. Ayrıca tekrar Windows 10 x64 1709 güncellemesi yapmanız gerekmekte. Sürücüleri üçüncül parti yazılım kullanmadan kurun ve deneyin. Problemin kaynağı güney köprüsü veya super I/O controller gibi görünüyor.

Evet son sürüm (v7.5) ile gerçekleştirdim. Sürüm no : 1.3.1003.0. Aslında hiç bir üçüncül part program kullanmadım, hepsini indirip tek tek kurdum. Format mı atmam gerekiyor yani ? Pcyi alalı 1 ay filan oluyor sizce garantiye yollamalı mıyım ?

Sistem hazır kasa gibi görünüyor. Eğer bileşenleri tek bir yerden aldıysanız kasayı komple aldığınız yere gönderebilirisiniz fakat bundan önce mutlaka tekrar temiz kurulum yapıp denemenizi öneririm.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı