Memtest86 test sırasında ekran görüntü vermiyor

AzirTheEmperor

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, Memtest86 ile belleklerimin testini yapıyordum 4.saate gelmiştim ve o ana kadar hata çıkmamıştı. Şimdi monitörüme verdiği görüntü birden gitti bilgisayar çalışmaya devam ediyor monitörü açıp kapadım ama görüntü gelmiyor. Klavyede bastığım tuşlara da tepki vermiyor ne yapmalıyım?

1659183638086.png

Sistem belirtirseniz sevinirim.

Artı -1 Eksi
Ekran Görüntüsü (9).png

Tam da 32 GB RAM'li 3080 Ti ve Windows 11'li gibi görünmüyorsunuz? Neden?

@AzirTheEmperor

Eğer gerçekten bozulmuş olsa idi nasıl bir anda android cihazdan windows 10 a geçtiniz 3 cihaz birden mi var ayrıca o sistemin böyle basit bir test de çökmesi çok saçma bahsettiğiniz sistem aşırı pahalı ve kaliteli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 1469189

Tam da 32 GB RAM'li 3080 Ti ve Windows 11'li gibi görünmüyorsunuz? Neden?

@AzirTheEmperor

Eğer gerçekten bozulmuş olsa idi nasıl bir anda android cihazdan windows 10 a geçtiniz 3 cihaz birden mi var ayrıca o sistemin böyle basit bir test de çökmesi çok saçma bahsettiğiniz sistem aşırı pahalı ve kaliteli.
Şu an Technopat hesabımın açık olduğu üç cihaz mevcut. Windows 10'lu eski dizüstüm. Windows 11'li yeni topladığım sistem ve Android telefonum.

Ayrıca internette araştırma yaptım ve maalesef monitörü kapatınca geri açamıyormuşsun test sırasında ve benim monitörüm kendisini 4 saatten sonra kapatmaya ayarlanmış. Bu ayarı kapatıp test yapacağım gece.

Az önce Forza Horizon 5 oynarken oyun birden çöktü "Belirli kodların ardından Bellek şu olamaz written." diye bir hata aldım. Sanırım belleklerimde bir sıkıntı var :/ 4 saat kadar yapabildiğim memtest86 testinde herhangi bir hata çıkmamıştı. Anlayamıyorum. İşlemci soğutucumu düzgün sıktığımı düşünüyorum.

Geri
Yukarı