Mental durumum çok kötü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

lastofuspartbir

Centipat
Daha fazla  
27 yaşındayım ve hayatımın kötü bir döneminden geçtiğimi hissediyorum. Ne olduğunu tam olarak anlamıyorum. LoL oynamaktan hoşlanıyorum, özellikle Shaco ve Garen gibi karakterleri tercih ediyorum. Sanırım bu beni rahatlatıyor. Ama bazen içimde bir boşluk hissediyorum, bir şeylerin eksik olduğunu düşünüyorum. 2027 gibi bir zamanda belki her şey düzelecek gibi geliyor. Hayalimde bir BMW arabam olduğunda her şey daha iyi olacak gibi hissediyorum. Yapma be Kemal be yapma ama olmuyor. Bu hayatımı sonlandırmaya karar verdim.

27 yaşındayım. Ama hayatım bitik durumda neden böyle oluyor analamdim. E LoL oynuyorum çünkü Shaco Garen oynuyorum ne olur benden ne oldu çöpçü haha ulan sen nesin be Kemal kendine gel diyorum bazen evin içinde ama yok be yok. 2027 gibi yok. Vallaha bak ya arabam. BMW de olsa.

Son düzenleyen: Moderatör:
Far Cry 5 Gold Edition alınca Far Cry 3 geliyor mu?
Bu forumda açılan konuya göre geliyor fakat arkadaşım gelmiyor diyor.
(Steam üzerinden)

Her şeyimi anlattığım dostum polis çıktı. Evet ne yapacağım bilmiyorum herif her şeyi biliyor babamın suçlu oldugunu taktik verin amcam falan hapse girmişti daha önce kadıköydeki olaylardan babamın hapse girme olasılığı var.

(Steam üzerinden)

Her şeyimi anlattığım dostum polis çıktı. Evet ne yapacağım bilmiyorum herif her şeyi biliyor babamın suçlu oldugunu taktik verin amcam falan hapse girmişti daha önce kadıköydeki olaylardan babamın hapse girme olasılığı var.

Dalga mı geçiyorsunuz bizimle? Troll konu muydu?

(Steam üzerinden)

Yukarıdaki mesajın aynısıyla ilgili konu açılmış. Ne yapıyorsunuz? Trollsunuz galiba.

LoL'u birak dostum.

Hocam geçen yazdan beridir Link'teki sistemi alma hayalim vardı, elime ne zaman para geçse harcıyorum bu sefer topladım, elimde nakit 6700 TL var ama kredi kartım yok, ailemden gizli alacağım. Bu sistemi Papara veya Tosla Kartı ile alabilir miyim? Kusura bakmayın soru biraz saçma oldu.

Hocam geçen yazdan beridir Link'teki sistemi alma hayalim vardı, elime ne zaman para geçse harcıyorum bu sefer topladım, elimde nakit 6700 TL var ama kredi kartım yok, ailemden gizli alacağım. Bu sistemi Papara veya Tosla Kartı ile alabilir miyim? Kusura bakmayın soru biraz saçma oldu.
Konu nereden geldi. Şimdi 27 yaşında gizlice alıyorsunuz. Moderatör arkadaşlardan biri baksa iyi olurdu.

Alabilirsin ama komisyon alabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı