Mentalim kalmadı

THRALL123

Decapat
5 yıllık arkadaşlarım sebepsiz yere benden ilişkiyi kestiler hepsi her yerden engelledi ve kime nerede ulaşsam olmaz bir daha görmek istemiyorum diyor. Ne yaptığımı da bilmiyorum 2 yıldır arkadaşlarımın beni bırakmasına ağlıyorum arkadaşım kalmadı aklıma geldiklerinde ağlıyorum cidden sevgilim olsaydı ondan ayrılsaydım bu kadar koymazdı, hiç kimsem kalmadı ve sadece spor yapıyorum. Ben bunu nasıl çözebilirim?

5 yıllık arkadaşlarım sebepsiz yere benden ilişkiyi kestiler hepsi her yerden engelledi ve kime nerede ulaşsam olmaz bir daha görmek istemiyorum diyor. Ne yaptığımı da bilmiyorum 2 yıldır arkadaşlarımın beni bırakmasına ağlıyorum arkadaşım kalmadı aklıma geldiklerinde ağlıyorum cidden sevgilim olsaydı ondan ayrılsaydım bu kadar koymazdı, hiç kimsem kalmadı ve sadece spor yapıyorum. Ben bunu nasıl çözebilirim?
Onların yaptığı ve senin yapıp sonradan bıraktığın birşey var mı? Sigara vesayre kullanmaya mı başladın? Senden sebepsiz yere gitmezler bence sen farkında olmadan onlara zıt gelen birşey yapmışsındır bence. Onların "kanka gel dolaşalım" dediği zamanlarda gitmemezlik yaptın mı çok? Bu tür şeyler oldu mu yakın veya uzun bir zamanda.

Onların yaptığı ve senin yapıp sonradan bıraktığın bir şey var mı? Sigara vesaire kullanmaya mı başladın? Senden sebepsiz yere gitmezler bence sen farkında olmadan onlara zıt gelen bir şey yapmışsındır bence. Onların "kanka gel dolaşalım" dediği zamanlarda gitmemezlik yaptın mı çok? Bu tür şeyler oldu mu yakın veya uzun bir zamanda.

Hayır sigara veya alkol kullanmıyorum kullanmamda yok kral çok da samimiydik durduk yere bir anda kestiler bilmiyorum dışlamıyolardı beni ama zaten dedim eğer size haberim olmadan bir şey yaptıysam özür dilerim ama yok gene olmuyor kaç yıl geçti olmaz.

Hayır sigara veya alkol kullanmıyorum kullanmamda yok kral çok da samimiydik durduk yere bir anda kestiler bilmiyorum dışlamıyolardı beni ama zaten dedim eğer size haberim olmadan bir şey yaptıysam özür dilerim ama yok gene olmuyor kaç yıl geçti olmaz.
Diyecek bişey bulamadım hocam. Çok üzüldüm. Umarım tekrar eskisi gibi olabilirsiniz ;(

Geri
Yukarı