Mercusys AC10 incelemesi

Kupona gerek yok bence.
Kuponu Çin'den farklı ürünler almak için kastetmiştim, yanlış hatırlamıyorsam Tenda'nin modelleri de ucuza geliyordu. Yoksa pahalı da olsa Amazon Amazon'dur yani

5 GHz'de çalışan birden çok antenli cihaz varsa iyi oluyor, mesela bendeki Wi-Fi alıcısı 2 antenli ancak 2.4 GHz diye açmaıdm. 5 GHz olunca bu cihazlara ağırlık verebiliyor diye biliyorum.
Değerlendireceğim, aklıma yattı gibi. Teşekkürler.

Sanırım alttaki arp list kısmı o işe yarıyor hocam.

Buldum sanırım.
Sanırım alttaki arp list kısmı o işe yarıyor hocam.
İki farklı seçenek koymuşlar, o da bu da oluyor galiba.

5 GHz'de çalışan birden çok antenli cihaz varsa iyi oluyor, mesela bendeki Wi-Fi alıcısı 2 antenli ancak 2.4 GHz diye açmaıdm. 5 GHz olunca bu cihazlara ağırlık verebiliyor diye biliyorum.

Hocam merhaba Wi-Fi alıcısı 2 antenliden kastınız USB Wi-Fi kablosuz adaptör mü yani bilgisayar 5GHz Wi-Fi'yi desteklemiyorsa eğer bilgisayara Wi-Fi 5 desteği sunan.

@Tati80 Wi-Fi adaptörü, Wi-Fi ile bağlanan menzil genişleticiler falan evet.

Benim öğrenmek istediğim şu aslında laptopum 8-9 senelik baktım 5GHz Wi-Fi ağını desteklemiyor şu anki modemim 2.4 GHz destekliyor sadece kısa zaman içinde 5GHz destekli bir modem almayı düşünüyorum laptopumdan 5GHz bağlantıyı göremem değil mi bu şekilde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…