Merkez bankası faiz kararını açıkladı!

Faizleri 100(%1) puan düşürdüler %19 olan politika faizi %18 oldu. Dolar ve Euro anlık olarak 15 kuruş yükseldi. Dolar 8.80, euro 10.30 TL.

1632395308753.png

Tamam da bu kadar hata nereye kadar? Bu adamı değiştirecek olan bizleriz. Doğrusu dediğin şeyler zaten olması gerekenler, her seçim zamanı bir şeyler vaat edip sonradan unutup gidiyor. Ülkede bazı kişilerin yaptığı şeyi bu adama bağlayanları da anlamıyorum, en iyi örneği Selçuk Bayraktar. Bu adamın yaptığı İHA'lar hükümet sayesinde olmadı. Bu adam yıllardır uğraşıyordu zaten, kendisi başardı. Adamı tebrik etmek yerine hükümeti tebrik ediyorlar. Bu tür konularda çok fazla iyimser oluyorsunuz; doğru bir şey değil. Doğrularına bir şey demedik zaten burada, konu ekonomi ve görüyoruz şu anda. Hala neden işi zamana bırakalım?

Bu ülkenin halini görüp bir şeylerin değişmesi gerektiğini düşünmeyenlerin akıllarından şüphe duyarım. Kimse kusura bakmasın, üstüne alınmak isteyen alınabilir.

Çok fazla tartışmak istemiyorum hocam, anlayış gösterirsiniz muhakkak. Malum tartışınca birden üzerimize yağıyor herkes. Zamandan kastım seçim vakti. Seçime kadar ne olur bilemeyiz. İzleyip göreceğiz. Hala önlerinde kocaman iki sene var. İki sene. İki senede çok şey yapılır. Halkı dinler sorunlara çözüm bulurlarsa ne ala. Olmazsa da zaten ne olacağını biliyoruz.
Şakaysa komik değilse daha komik.
Dalga geçin diye yazmıyorum arkadaşlar, varsa karşıt fikriniz yazarsınız konuşur tartışır doğruyu yanlışı öğreniriz. Lütfen fikriniz yoksa alıntılayıp olmayan fikrinizle dalga geçmeye çalışmayın. Nasıl saygı veriyorsam öyle de karşılık beklerim. Teşekkürler.

Çok fazla tartışmak istemiyorum hocam, anlayış gösterirsiniz muhakkak. Malum tartışınca birden üzerimize yağıyor herkes. Zamandan kastım seçim vakti. Seçime kadar ne olur bilemeyiz. İzleyip göreceğiz. Hala önlerinde kocaman iki sene var. İki sene. İki senede çok şey yapılır. Halkı dinler sorunlara çözüm bulurlarsa ne ala. Olmazsa da zaten ne olacağını biliyoruz.

Önlerinde arkalarında sağlarında sollarında koca 14 sene vardı hocam 14. Geçen sürede yapmadıklarını 2 senede mi yapacaklar? Yapamadıkları demiyorum bak yapmadıkları. Adam dünyanın en zenginleri arasında deniz aşırı ülkelerdeki banka hesaplarındaki paranın haddi hesabı yok. Hala doymadı. Sence böyle bir zihniyet ülke çıkarını halkını düşünüyor olabilir mi? Uyanın artık kardeşim ya, akıl alır gibi değil şu yönetim hakkında bir tek iyi söz söyleyen adamın aklından şüphe ederim.

Hala önlerinde kocaman iki sene var. İki sene. İki senede çok şey yapılır.
Koskoca 20 sene içerisinde yaptıkları tek şey halkın alım gücünü düşürüp insanların hayat kalitesini düşürmek, kendi siyasal islamcı politikalarını hayata geçirmek (?) oldu. Ha bide 5'li çeteyi unutmamak lazım.
Sence bu adamların amacı hizmet mi? Adamların politikaları zaten başlı başına facia. Amaçları hizmet olsaydı 20 senede türlü türlü hizmet yaparlardı.

Fakat olsun. Ayasofya Camii oldu unutmayalım.

Bugün 8.86'yı görerek tüm zamanların rekoru 8.80'i kırmış. Düşünün 100 bin dolar borcu olan bir şirketiniz var sırf biri dün karar verdi diye 24 saatte borcunuz 21 bin TL artıyor. :D

Önlerinde arkalarında sağlarında sollarında koca 14 sene vardı hocam 14. Geçen sürede yapmadıklarını 2 senede mi yapacaklar? Yapamadıkları demiyorum bak yapmadıkları. Adam dünyanın en zenginleri arasında deniz aşırı ülkelerdeki banka hesaplarındaki paranın haddi hesabı yok. Hala doymadı. Sence böyle bir zihniyet ülke çıkarını halkını düşünüyor olabilir mi? Uyanın artık kardeşim ya, akıl alır gibi değil şu yönetim hakkında bir tek iyi söz söyleyen adamın aklından şüphe ederim.

Hemen uyanıyorum teşekkür ederim.

"Nokta, nokta, nokta orayı söylemeyeceğim, çıkın bu milletten özür dileyin. Adamsanız özür dileyin."
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı