Mesaja cevap vermeyen "Param Güvende" ilan sahibi

Evil Belief

Kilopat
Makaleler
4
Sahibinden.com'dan Param Güvende ile kulaklık alacağım.
İlan sahibine mesaj atıp soru sordum, ilk mesaja görüldü attı. İkinci mesaja ise bakmadı bile.
Mesajlara neden dönmüyor olabilir sizce?

Şimdi risk alıp bu kulaklığı Param Güvende ile direkt sipariş geçsem kargoya vermeme hakkı var mı?

Bu sistemin yabancısıyım da sizlere danışmak istedim. Teşekkürler :)

Satın aldığınızda kargoya vermesi için sanırım 3 gün veriliyor. 3 günün sonunda vermez ise paranız zaten otomatik olarak geri geliyor. Kargoya vermiş gibi gösterirse veya gerçekten verirse ama üründe bir sorun olursa iade etme seçeneğiniz var, teslim aldığınızda onaylamazsanız paranız karşıya gitmez.

Sahibinden.com'dan param güvende ile kulaklık alacağım.
İlan sahibine mesaj atıp soru sordum, ilk mesaja görüldü attı. İkinci mesaja ise bakmadı bile.
Mesajlara neden dönmüyor olabilir sizce?

Şimdi risk alıp bu kulaklığı param güvende ile direkt sipariş geçsem kargoya vermeme hakkı var mı?

Bu sistemin yabancısıyım da sizlere danışmak istedim. Teşekkürler :)

İptal edebilir ürün kırıldı gibi yalanları kullanarak.

Adam gerçekten satmak istese zaten cevap verir mesajınıza. Neden zorla satın almaya kalkıyorsunuz ki. Cevap vermiyorsa geçin gidin başka ilanlara göz atın boş yere uğraşmayın. İlan tarihinede bakmayı unutmayın 1 yıl önce ilana koyulmuştur falan filan belki.
Haklısınız hocam ben de öyle düşünüyorum artık. Sipariş etsem bile kargoya vermeyecek muhtemelen. İlan tarihi 5 gün önce. Mesajı da ilana koyduktan 1 gün sonra görüp atmıştım. Belli ki satmaya niyeti yok.

Geri
Yukarı