Mesajlara eksi atma tayfası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gereksiz mesaj atılıyor, o açıdan çözüm sayısı daha mantıklı. En azından sadece o kategori için en az 1 çözüm gerekir falan gibi bir şey.
Hocam dediğiniz mantıklı ama hiç çözümü olmasa bile bilen insanların orada da olduğunu düşünüyorum.

Bu beğeni ve eski atma tayfaları iyice sıkmaya başladı. Dediğininiz gibi. Bunun bile sunucusu kurulmuştur.

En iyisi artı eksi atanların profil fotoğrafları küçük ikonlar şeklinde görünsün :D. Bakalım o zaman keyfi eksi atabilecekler mi?

Bana kalırsa da kaldırılmalı, çok bir yararı yok. Artıya basmak yerine beğenmek daha kullanışlı geliyor.

Hocam çözümden ziyade mesaj sayısı daha hoş olabilir.
Mesaj gibi istatistikleri "nitelik" olarak değerlendiremezsin. Halihazırda 1000 mesajın altında çok bilgili üyeler, hatta moderatör(ler) bile var.

Bu durumu en aza indirgemek ve tertibe sokmak adına bir denetleme, bir ayrıştırma yoluna gidilmesi gerekiyor lâkin bunun mümkünatı çok da var gibi durmuyor.

Teknik destek konularında fazlaca artmaya devam eden bir bilgi kirliliği var ve konuda da değinildiği gibi, işi şımarıklığa döken halihazırda azımsanamayacak oranda üye popülasyonu var.

Hocam çözümden ziyade mesaj sayısı daha hoş olabilir.
Mesaj kasmak için “Oyun orijinal mi?” sorusu soranlar bile var. Mesaj sayısından ziyade çözüm daha makul.
Hocam dediğiniz mantıklı ama hiç çözümü olmasa bile bilen insanların orada da olduğunu düşünüyorum.
Hocam mesaj atamama değil, artı eksi verememe. Çok da büyük bir kayıp değil hatta gözümde hiç değil.

1618314042280.png

Umarım kimin eksi attığını artık görürüz.

Mesaj gibi istatistikleri "nitelik" olarak değerlendiremezsin. Halihazırda 1000 mesajın altında çok bilgili üyeler, hatta moderatör(ler) bile var.

Bu durumu en aza indirgemek ve tertibe sokmak adına bir denetleme, bir ayrıştırma yoluna gidilmesi gerekiyor lâkin bunun mümkünatı çok da var gibi durmuyor.

Teknik destek konularında fazlaca artmaya devam eden bir bilgi kirliliği var ve konuda da değinildiği gibi, işi şımarıklığa döken halihazırda azımsanamayacak oranda üye popülasyonu var.
Dediğiniz şey çok mantıklı hocam, haklısınız.

Ben nitelikten daha çok alışkanlık olarak demiştim. Mesela blog bölümü karıştırılabildiği için 100 mesaj altı kişilerin erişimi yokmuş gibisinden. :)

Kalksa olur, kalkmazsa anonimlik kalksın.

Öncelikle beğenme ve muhteşem ifadesi zaten artı anlamına geliyor. Hâliyle kızgın, üzgün ve belki kahkaha ifadesi de eksi anlamına geliyor. Yani bu özellik olmasa da olur.

Eğer kalkmaz ise anonimlik kalkmalı. Çünkü anonim olunca insanlara bir özgüven geliyor ve trollemeye başlıyorlar. Buna bir düzenleme gelmeli.

Yani her halükarda Doğukan'a katılıyorum. Bu konuya el atılması şart.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı