Mesajlara geç bakma saçmalığı

Zehrin İrfet

Decapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Geçen gün çok da konuşmadığım bir arkadaşımla buluştum. Kendisi benden 8 yaş küçük (19). Gel bir kahve içelim dedi, ne olacak dedim ve gittim. Onunla otururken telefonuna dakikada tahminen 50 mesaj geliyor. Dıt dıt dıt dıt. En son dedim ki bak şu mesajlara. Bana söylediği şey inanılmaz iticiydi..."mesajlara geç bakıyorum bro, beni önemli ve meşgul zannetsinler".

Tam olarak bu. Geçenlerde de bir video karşıma gelmişti. Aynen konuşmacı şunları söylüyordu.
"Bu nesil o kadar sahte ki kendilerini önemli hissettirmek için mesajlara geç cevap veriyorlar"...
Durum bu.

Geçen gün çok da konuşmadığım bir arkadaşımla buluştum. Kendisi benden 8 yaş küçük (19). Gel bir kahve içelim dedi, ne olacak dedim ve gittim. Onunla otururken telefonuna dakikada tahminen 50 mesaj geliyor. Dıt dıt dıt dıt. En son dedim ki bak şu mesajlara. Bana söylediği şey inanılmaz iticiydi..."mesajlara geç bakıyorum bro, beni önemli ve meşgul zannetsinler".

Tam olarak bu. Geçenlerde de bir video karşıma gelmişti. Aynen konuşmacı şunları söylüyordu.
"Bu nesil o kadar sahte ki kendilerini önemli hissettirmek için mesajlara geç cevap veriyorlar"...
Durum bu.

Bunu daha çok kızlar yapsada erkeklerde yapıyor maalesef ve bayağı komik bir durum. Bazı kız arkadaşlarımın mesaj kutusu açılmamış mesajlarla dolu oradan biliyorum.

Durum bu.
21 yaşında görünüyorsunuz, sizden 9 yaş küçük arkadaşınızın 19 yaşında olduğuna emin misiniz?

@3lectronic, ne alaka? Okuma konusunda problemler yaşıyorsunuz sanırım. Kendisi bakmasını söylediği halde verdiği cevap O, ayıp olup olmamasıyla bağlantısı yok anlayacağınız.

Farklı bir bakış açısı sadece. Sıradan değil sizinki gibi anlayamazsın.

Geri
Yukarı