Mesajların otomatik birleştirilmesi

Luthienn

Kilopat
Bu uygulamanın kalkması veya düzeltilmesi gerektiğini düşünüyorum. Mesela bir konuda yardım istediğim zaman son mesajı yazıyorum ve daha sonra durum ile ilgili güncelleme yapmam gerektiği zaman son mesajım otomatik birleştiği için hem bildirim gitmiyor yardım aldığım üyeye hem de konu tekrar son mesajlara düşmüyor. Bu uygulamanın sebebi spamı engellemek fakat bir düzenleme iyi olabilir bence. Umarım derdimi anlatabilmişimdir.
@Recep Baltaş
@Ali Güngör

DA Forum ve SDN'de art arda atılmış iki mesaj arasında "Mesajlar otomatik birleştirildi" gibi bir uyarı çıkıyor ve diğer kullanıcılara da bildirim gidiyor. Katılıyorum, bu bildirim sorunu düzeltilmeli.

Etiket sistemi kullanılabilir eğer öyle bildirim giderse. Etiket sistemiyle de gitmiyorsa bence de saçma.
Bir konudaki son mesaj sizinse yeni mesaj yazdığınız zaman eski mesajınıza ekleniyor ve bildirim gitmiyor. Etiketlemeniz, alıntılamanız veya direkt yazmanız bu durumu değiştirmiyor.

Ben de yönetime ithafen bir konu açtım geçenlerde ancak Recep Baltaş aktifken etiketlediğim halde yönetimden cevap gelmedi. Bu konuya da gelmeyebilir bir ihtimal.
Bir ekran görüntüsünde görmüştüm, yönetimden birinin yüzlerce bildirimi vardı. O kadar bildirim arasında görmeleri zor biraz.

Yeni konular

Geri
Yukarı