Mesleğiniz ve Maaşınız?

Gecen ay 78 saat mesaim vardı. Ayrıca mesai 1 2 saat değil 8 - 5 mesai sistemim var ekstra mesai olduğunda buda haftanın 4 günü demek aksam 5 den saat gece 22:00 23:00 arası değişiyor, ancak o saate kadar anlaştıkları yemek firmasindan istediğiniz menü yemek yiyebiliyorsunuz sınırsız ve gecenin sonunda mesaide olan tüm çalışanlara ayriyetten Altur hizmetiyle eve bırakma işlemi gerçekleşiyor.
Anladığım kadarıyla mesai zorunlu değil di mi?

Anladığım kadarıyla mesai zorunlu değil di mi?

ben kadrolu eleman olduğum için, benim için geçerli değil ancak diğer depo da çalışan elemanlar taşeron firma oldukları için zorunlu onlarda ki işe giriş sürecinde sözleşmede mesainin zorunlu olduğunu belirtiyorlar ona göre işe alım süreci oluyor.

ben kadrolu eleman olduğum için, benim için geçerli değil ancak diğer depo da çalışan elemanlar taşeron firma oldukları için zorunlu onlarda ki işe giriş sürecinde sözleşmede mesainin zorunlu olduğunu belirtiyorlar ona göre işe alım süreci oluyor.
Bilgiler için teşekkür ederim.

THY - Mühendis.

8000 TL maaş. İkramiye + mesai ile 10.000 TL altını görmüyor çoğu zaman.

Bizim meslekte sabit maaş yoktur. Herkes seviyesine göre maaş alır. İngilizce sınavından 5 puan yüksek almak bile maaşını ciddi oranda etkiliyor. 6K alan da var, 18K alan da var.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı