Meslek liselerinin artıları ve eksileri nelerdir?

60 OBP ile alan Anadolu lisesinden farkı olmayacaktır. Hangi okul daha disiplinliyse oraya git. Okulu araştır.

Anadolu lisesinin çıkışında kavgalar oluyormuş sigara falan zaten dememe gerek yok ama meslek lisesi en azından LGS puanı ile aldığı için 9-10. sınıf orada daha rahat geçer diye düşünmüştüm.

Anadolu lisesinin çıkışında kavgalar oluyormuş sigara falan zaten dememe gerek yok ama meslek lisesi en azından LGS puanı ile aldığı için 9-10. sınıf orada daha rahat geçer diye düşünmüştüm.
Benim kardeşimin gittiği bir meslek lisesi var şimdi karşılaştırma gibi olmasın ama bir üniversite kadar kapsamlı yani bir ön yargı oluşmuş gibi sizde. Düzgünse çevresi disiplinliyse çok bir sıkıntı çıkmaz birilerine karışmadıkça

Benim kardeşimin gittiği bir meslek lisesi var şimdi karşılaştırma gibi olmasın ama bir üniversite kadar kapsamlı yani bir ön yargı oluşmuş gibi sizde. Düzgünse çevresi disiplinliyse çok bir sıkıntı çıkmaz birilerine karışmadıkça.

Dediğim olaylar Anadolu lisesinde oluyormuş hocam giden bir arkadaşım anlatmıştı.

Meslek liselerini artılarını ve eksılerını soyler mısınız? Muhtemelen gıdecegım lısenın OBP'sı 80 ve bır meslek Anadolu lisesi.

Meslek lisesi okuyorum evet atölye dersleri 10 saat fazla fakat ustalık belgesi ile dükkan açabilirsin bir A101 de çalışmaktan daha fazla para geçer elinde merak etme.

Benim kardeşimin gittiği bir meslek lisesi var şimdi karşılaştırma gibi olmasın ama bir üniversite kadar kapsamlı yani bir ön yargı oluşmuş gibi sizde. Düzgünse çevresi disiplinliyse çok bir sıkıntı çıkmaz birilerine karışmadıkça
Kardeşini tebrik ederim ama benım oturduğum yer direk sıkıntı 400 lgs puanıyla alan lısede bıle olaylar var.

bir A101 de çalışmaktan daha fazla para geçer elinde merak etme.
Düzgün bir üniversitede düzgün bir bölüm okursa kimse A101 kasiyeri olmaz dostum, şu kalıplaşmış önyargılar ile insanlara gelecek tavsiyesi vermeyin. İş kendini geliştirmekte bitiyor. Kimse sevmediği bir bölümü günde 8 saat çekemez, psikolojik olarak yenik duruma düşer.

Geri
Yukarı